Кярмене и МАCМIROR500

  • 525
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте,искам да питам дали някой знае от собствен опит,дали мога да кърмя и да си слагам вагинални глобули МАCМIROR500,моята гинеколожка ми каза,4е мога,но нещо не ми дава мира,все пак е лекарство,а детето и кърменето са на първо място!Много ви благодаря предварително! 

# 1
  • Мнения: 1 896
Ако знаеш наименованието на активната съставка на лекарството (или генеричното, а не търговското наименование), можеш да провериш съвместимостта му с кърменето в този сайт, има много подробна информация с линкове към източници и т.н.
По принцип при локално приложение, т.е. щом няма да го пиеш, вероятността да има някакъв проблем е малка, така че лекарката ти вероятно знае какво говори.

# 2
  • Мнения: 119
ОТ ТОЗИ САЙТ НИЩО НЕ РАЗБИРАМ,ЗАЩОТО НЕ ГОВОРЯ АНГЛИЙСКИ,НЕ РАЗБИРАМ.АКТИВНИТЕ СЯСТАВКИ СА nifuratel500mg,nistatine 200 000IU. МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА БЪРЗИЯ ОТГОВОР

# 3
  • Мнения: 119
АЗ НЕ РАЗБИРАМ АНГЛИЙСКИ ЕЗИК,НЯМА КАК ДА СЕ СПРАВЯ САМА.ИНА4Е АКТИВНИТЕ МУ СЪСТАВКИ СА nufiratel500mg nistatine 200 000IU.АКО МОЖЕ НЯКОЙ НЕКА МИ ПОМОГНЕ,МНОГО БЛАГОДАРЯ!СПЕШНО МИ !БЛАГОДАРЯ!

# 4
  • Мнения: 1 896
Нистатинът е напълно безопасен (рисков индекс 0), но на латиница се пише nystatin. Я виж и другото така ли се пише, че не го намирам.
Ако лекарството ти е противогъбично и щом лекарката ти е казала че може да го използваш по време на кърмене, давай смело, при локално приложение и без това рискът е минимален, каквото и да ползваш.
Айде бързо оздравяване! Брамо че толкова държиш на кърменето на детенцето си! Желая ви дълго да се радвате на тези мигове.

# 5
  • Мнения: 260
аз също си слагах макмирор профилактично след раждането. няма проблем, уверявам те.
успех

# 6
  • Мнения: 119
            Сърде4но ви благодаря,зна4и спокойно мога да се лекувам! БЛАГОДАРЯ!

Общи условия

Активация на акаунт