ЧаЙ ЗА КЪРМАЧКИ ????

  • 706
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 951
Някой пие ли?Тези дни си купих такъв на ХИПП,но в упътването не пише нищо друго,освен  че може да се пие до 3 чаши на ден и че на еди колко си милилитра вода се слагат 2-3ч.л от чая.Та взех да се чудя КОГА трябва да го пия?
Непосредствено преди кърменето?
През деня?
Защото ми се струва,че кърмата ми намалява вечер,докато през нощта гърдите ми все още се напрягат и млякото тече на струйки,и се чудя,ако пия от този чай вечер ,а той действа не веднага,а след известно време да не се получи така,че да действа точно през нощта,когато и без това имам кърма?
Ако някой го пие този,или подобен лактогонен чай да ми даде съвет,ще бъда благодарна!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Три пъти на ден 15-30 минути преди кърмене.

# 2
# 3
  • Мнения: 2 051
При мен този чай нямаше никакъв ефект. Пих го около 2 седмици по 3 чаши на ден и минах на билковата смес. Не че кой знае колко ми помогна, но с нея поне пиех по-големи количества течност през деня. По-добра лактация постигнах като добавих към многото течност и бирена мая (тази на таблетки с витамини).

# 4
  • Мнения: 516
Аз пия 4ая на хип,още от първият месец на бебо. Нямам оплаквания,но го комбинирам с по 2 таблетки сутрин и ве4ер бирена мая...Незнам дали от него,но засега си имам кърма.Нормално е ве4ер да ти намалява кърмата,затова пий както ти казва Бу,една 4аша 4ай,30 мин преди ве4ерното кърмене...
Успех!

# 5
  • Мнения: X
Цитат на: vedrra
При мен този чай нямаше никакъв ефект. Пих го около 2 седмици по 3 чаши на ден и минах на билковата смес. Не че кой знае колко ми помогна, но с нея поне пиех по-големи количества течност през деня. По-добра лактация постигнах като добавих към многото течност и бирена мая (тази на таблетки с витамини).


Да, и аз от опит казвам - билковата смес , дето в Бг се продава под името Лактогонно средство и е 1 лв., има най-голям ефект. Пила съм чайове и на Хип и други, ама това Лактогонно средство най-върши работа.

# 6
  • Мнения: 338
На мен не ми помогна тоя чай, засега само изцеждането има ефект, колкото и да ме мързи да се изцеждам.

# 7
  • Мнения: 3 777
И аз го пих и не ми помогна, но си мисля че самовнушението има страшна сила.

# 8
  • Мнения: 4 629
Откъде го купувате този чай? От билкова аптека ли или го има и по другите аптеки?

# 9
  • Мнения: 153
дадоха ми  една билкова рецепта, която имала ефект днес смятам да я започна ако желаете пробвайте и вие
анасон 50 гр
резене плод 50 гр
жаблек стрък 100 гр
маточина 50 гр
излиза около 4 лв

Общи условия

Активация на акаунт