протрито влагалище+бяло течение. ПОМОЩ

  • 3 030
  • 9
  •   1
Отговори
Имам болки и чувствам влагалището си като протрито но всичко това е съпроводено с бяло течение. Ако някой знае какво е това чудо да помага, моля.

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Най вероятно е някакъв възпалителен процес,гъбки,бактерийки,такива работи....Тичкай на гинеколог Peace

# 2
# 3
  • Мнения: X
 Не ти ли е хрумвало да идеш на гинеколог?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Кой ти го протри?  Wink

Възможно е да имаш гъбички. Иди на гинеколог.

# 5
# 6
  • Мнения: 3 456
Да, отиди на гинеколог и настоявай за микробиологично изследване !!! Peace

# 7
  • Мнения: 1 233
На гъбички ми прилича това. Отиди на лекар и искай изследване, както са писали по-горе.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 444
И аз мисля, че това са гъбички.Особено ако си пила скоро антибиотик, често се получава от групата на цефалоспорините.Тичай бързо на гинеколог, да ти вземат намазка и с подходящите глобули вагинално и таблети орално, за нула време ще се оправиш.Ако не вземеш навременни мерки обаче, има опасност да стане хронично, което на по-късен етап води дори до стерилитет.
Брей, какъв доктор се извъдих newsm78

# 9
  • Мнения: 3 647
И аз мисля, че това са гъбички.Особено ако си пила скоро антибиотик, често се получава от групата на цефалоспорините.Тичай бързо на гинеколог, да ти вземат намазка и с подходящите глобули вагинално и таблети орално, за нула време ще се оправиш.Ако не вземеш навременни мерки обаче, има опасност да стане хронично, което на по-късен етап води дори до стерилитет.
Брей, какъв доктор се извъдих newsm78
Peace

Общи условия

Активация на акаунт