Препоръчайте ,моля ви ,крем за лице!

  • 1 047
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 926
Здравейте мами,
аз съм поредната форумка ,която има нужда от помощта ви в избора си за крем и почистващи продукти за лице.Кожата ми ,според компютърен тест ,е комбинирана с висока влажност.Проблемът е ,че аз я чувствам суха,опъната и щипеща.Често се зачервява ,а продуктите за комб.кожа не ми се отразяват добре,още повече,че измиващите гелове за лице
за комб.кожа изсушават и кожата ми съвсем се опъва.
Ще съм ви благодарна ,ако изкажете мнение или ми дадете съвет за марка продукти за лице!

# 1
  • Мнения: 352
Аз лично съм се мазала с какво ли не,но единсвения ми съвет към теб ще е попитай компетентен дерматолог.Не си прави експерименти с недоказани кремове всяка кожа реагира различно на един и същ продукт.

# 2
  • Мнения: 27 524
Опъната и щипеща епоказател за суха кожа. Зачервявянето за чувствителна. Има комбинирани продукти за суха и чувствителна кожа. Не зная на колко години си, това също е важно.Избирай си крем от медицинска козметика!!!  Peace Такива са Виши, Авен, Еусерин, Ла Рош. В аптеката поискай за суха и чувствителна кожа, ако нямаш възможност по щандовете да си ги четеш сама. Не знам дали ти е удобно като място, но има страхотна нова и евтина апетка, в която всичко е изложено (което не е лекарствен продукт) в помещението и може да си разглеждаш и четеш. Намира се в района на Плиска, ако те интересува, дай сигнал да ти обясня.  Hug

# 3
  • Мнения: 1 926
Благодаря ти Блонди ,но аз съм от ВарналНа 30 години съм-всъщност ползвах дневния крем за чувств.кожа на Юсерин ,но ми идва тежък,а пък флуидът за смесена не върши работа.та за това не знам каква ми е кожата-май нито комбинирана,нито суха-със сигурност обаче доста чувствителна...а от Авен и Виши коя е по-добрата марка?

# 4
# 5
  • Мнения: 27 524
а от Авен и Виши коя е по-добрата марка?

Ами пак опира до кожа, някои никак не харесват Виши, аз съм доволна. Може би те са малко по-добри. По-висок клас от Виши е Ла Рош, може с тях да опиташ, но на мен Виши повече ми допада. Най-хубаво е ако си намериш аптека, в която предлагат тестери, за да разбереш, все пак това са доста скъпи кремове.

# 6
  • Мнения: 28
Живанка, във Варна има една аптека под Македонския дом,мисля че улицата се казва Русе- успоредна е на главната.Те са две там, и двете са мънички аптеки, в едната като влезеш в дясно има стъклени витрини и там са изложени продуктите на Виши,там цените им са най-ниски,защото работят директно с представителите, а не от складове.Вчера си купих една ролка и веднага ми сложиха и една мостра на дневен крем- който е доста добър!Продавачките,или по-скоро фармацевтите там са много любезни,попитай ги за мостри с радост ще ти предложат.Дано да ти помогнах с обяснението...!!!

# 7
  • Мнения: 1 926
Благодаря ти beib07,смятах утре да мина през Санита,но след твоето обяснение определено ще потърся тази аптека.
Благодаря на всички за мненията!  bouquet

# 8
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Привет!!!
Моля ви,препоръчайте ми крем за лице за смесена кожа с фактор от 25 нагоре от медицинската козметика.
 Praynig Praynig Praynig


                                                              bouquet

# 9
  • Мнения: 46
nadinka , мисля че с такъв висок фактор от мед. козметиката е Авен . Продуктите им са доста добри ,както и Ла Рош Позе  Peace
И от двете фирми има вариант за смесена кожа.

# 10
  • Мнения: 46
Живанка , щом преценяш че кожата ти  е чувствителна ..мисля че трябва да се ориентираш към Авен - те са разработени специално за проблемна кожа  и по -точно "нетолерантна" ( което всъщност ти трябва ) . СебаМед също са сполучлив избор за такъв тип кожа. В аптеката на място разгледай и прецени кой продукт най те устройва от изброените дотук ....Успех!   bouquet

# 11
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз лично съм се мазала с какво ли не,но единсвения ми съвет към теб ще е попитай компетентен дерматолог.Не си прави експерименти с недоказани кремове всяка кожа реагира различно на един и същ продукт.
Подкрепям на всеки понася различно PeaceНе е гаранция че даден вид крем ще ти понесе,ако за повечето кожи е добър Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 917
Опъната и щипеща епоказател за суха кожа. Зачервявянето за чувствителна. Има комбинирани продукти за суха и чувствителна кожа. Не зная на колко години си, това също е важно.Избирай си крем от медицинска козметика!!!  Peace Такива са Виши, Авен, Еусерин, Ла Рош. В аптеката поискай за суха и чувствителна кожа, ако нямаш възможност по щандовете да си ги четеш сама. Не знам дали ти е удобно като място, но има страхотна нова и евтина апетка, в която всичко е изложено (което не е лекарствен продукт) в помещението и може да си разглеждаш и четеш. Намира се в района на Плиска, ако те интересува, дай сигнал да ти обясня.  Hug

Блонди къде е тази голяма аптека в района на Плиска?

# 13
  • Мнения: 17 407
Здравейте мами,
аз съм поредната форумка ,която има нужда от помощта ви в избора си за крем и почистващи продукти за лице.Кожата ми ,според компютърен тест ,е комбинирана с висока влажност.Проблемът е ,че аз я чувствам суха,опъната и щипеща.Често се зачервява ,а продуктите за комб.кожа не ми се отразяват добре,още повече,че измиващите гелове за лице
за комб.кожа изсушават и кожата ми съвсем се опъва.
Ще съм ви благодарна ,ако изкажете мнение или ми дадете съвет за марка продукти за лице!

НЕ го знам този тест какъв е, ама за мен кожата ти е суха към чувствителна. Понеже и аз имах проблеми миналата година, мога да ти препоръчам Авен. За мен те са по- добрите от Виши.
Виждам, че си от Варна- на тестери не се надявай Twisted Evil Остава да се довериш на консултантите- аз съм доволна от Санита на Ген. Колев и 1-ва Частна аптека.

# 14
  • Мнения: 17 407
Вчера си купих една ролка и веднага ми сложиха и една мостра на дневен крем- който е доста добър!Продавачките,или по-скоро фармацевтите там са много любезни,попитай ги за мостри с радост ще ти предложат.Дано да ти помогнах с обяснението...!!!

А дали не са ти дали мострата, защото си си купила нещо newsm78 Питам, защото така и не намерих аптека/дрогерия, където да не ми откажат,  даже тема пусках за това.

Общи условия

Активация на акаунт