Alegro Plus na Bebe Comfort

  • 600
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте Мами,

Имам вапросче кам мамите които имат количка Alegro Plus на Bebe Comfort дали е удобно и дали е добра като количка.Искам да купя лятна количка но се чудя каква да е Chicco Ct04 или тази на Bebe Komfort.

Благодаря Ви предварително  Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Чико СТ 0.4  Peace  Имах Алегро Плюс и я продадох, защото синът ми беше доста едричък и я бутах и повдигах на задните колела много трудно, особено през дупките... Тя е предназначена до 15кг. дете. А синът ми беше 14кг. на 1г.6м.
Мисля, че Чико ще  бъде много по-удобна за теб и детенцето, защото има по-големи колела и  изглежда по-стабилна. Дано се включат майки, които я ползват Grinning

# 2
  • Мнения: 43
Благодаря ти за отговора   Wink

# 3
  • Мнения: 4 428
Аз ползвам Алегро + и съм много доволна  Peace
За мен единствения недостатък, който отчитам е, че багажникът е малко малък. Преди съжалявах, че взех нея, а не Джордани Компакт, но тези дни, като я видях пак, вече не е така  Grinning Джордани е по-тясна и по-къса  Grinning
В тази количка най-ми харесват колелата. Доста са удобни за лятна количка. Добри са, като диаметър за лятна количка и са широки. На мен не ми е проблем да я дигам на задми гуми  Rolling Eyes Освен това ми е много удобна връзката между положение на гръбчето и положението на крачетата. Така, като я пусна да спи и поставката за крачетата директно се вдига нагоре  Grinning Сравнително широка е за лятна в сравнение с доста други лятни модели и е доста дълга. На Маги все още не й стърчат крачетата /висока е о/о 74см/.
Може би единствената друга количка, за която бих се замислила е Пег Перего Ариа. Там само трябва да си прецениш колелата, защото са доста мълки. Аз за това не я взех

Общи условия

Активация на акаунт