Рожден ден на 13 години - къде в София?

  • 546
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 817
Племенника ми след две седмици става на 13 и иска голям купон. Което естествено няма начин да стане в къщи по разбираеми причини Simple Smile Simple Smile

Въпросът ми е къде в София можем да направим купон за около 30-40 идиотчета на ръба на пубертета??? Моля Ви помогнете!!!!

# 1
  • Мнения: 2 577
Да дам идея  Wink
За тази възраст защо не организирате детска дискотека
Аз са моя 10годишен син така правя
Резервирала съм Караоке Бар в Бургас за 2 часа от 16ч.
Децата много са щастливи
Питайте в някоя квартална дискотека колко ще иска DJ и едно меню измислете и сте ОК Peace
Успех

# 2
  • Мнения: 165
лелеееее smile3502много са трудни в тази възраст наистина и мен ме чака след един месец на каката ни,но ще го мислим newsm12.Всичко е въпрос на възможност но малко ме смущава бройката 30-40 деца smile3506 дъщеря ми е ходила на рожден ден в боулинг зала но излиза доста солено за родителите,лошото е че и те незнаят какво им се прави.Мога да ти дам идея има една пицария на ЛОМСКО ШОСЕ казва се "ШАМПИОНИ" и е близо до Надежда-3 там правят през деня и детски дискотеки и предлагат пици,на мен лично ми хареса там си празнува дъщеря ми мисля че преди 3 години и всичките останаха много доволни защото и децата си поръчваха музиката на dj ако те интересува ще попитам и за телефони newsm10

Общи условия

Активация на акаунт