запек от храната в детска кухня ?

  • 567
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Храним се на детска кухня доста отдавна. Ема сравнително рядко ходи до тоалетна да ака, а няколко месеца през 3 дена с рев, заради запек.
На детегледачката и направи впечатление , че почти всяко ястие е приготвено с ориз.  Sick
 Наложи се Ема да изкара един месец във Варна , храни се от друга кухня съответно и там е нямала никакви проблеми с ходенето по голяма нужда.  Предположението ми е че тук, в София получава запек от храната която дават в кухнята.  Sad
Ползваме тази кухня - до поликлиниката в Иван Вазов.
Някой има ли такива наблюдения, че дават прекалено много ориз и съответно детето му да страда от запек , или просто на Ема стомаха е чуствителен. Как е по другите кухни?
Уж разнообразно - пиле, заек, не знам си какво, а всичко с ориз - супа, ядене, понякога и десерта. Чудя се дали да не пробвам да я сменя, но не знам как е на другите места и има ли друга кухня наблизо до басейн Спартак....
 

# 1
  • Мнения: 5 178
Нямам наблюдения върху вашата кухня, но от многото ориз в денето може да се запича детето.. Пробвала ли си да му готвиш вкъщи за да потвъдиш съмненията си..
Принципно трябва да готвят по общ рецептурник одобрен от МЗ, рецептите ги има и в книгата на Лиляна Трифонова - Хранене на бебето(зза <1 г), а за вас Хранене на детето

# 2
  • Мнения: 374
Пробвай със сокчета с разхлабителен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт