Бъдещата ОКТОМВРИЙСКА мама тест с две черти видя и лицето и от радост засия! :)

  • 11 668
  • 303
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте, мили бъдещи октомврийски мами!:)))

Нека това да е нашата първа тема и след нея да последват още много изпълнени с трепети и приятни емоции! Simple Smile))

Приятно ми е да се запознаем.  Hug Истинското ми име е Весела на 22г. съм, а приятелят ми се казва Георги и е на 30г. Двамата живеем в София и това ще ни бъде първото бебе!   Heart Eyes

По мои изчисления терминът ми е на 3 октовмри.Simple Smile

Разбрах прекрасната новина в понеделник, сега чакам поне още седмица да мине, за да отида на лекар. Надявам се всичко да е наред Praynig

Още не съм казала на таткото (но той е сигурно се досеща), защото е в командировка и ще се върне чак в събота. Дано по-бързо минат тези дни... baby_neutral

Усмвки и целувки за вас!  bouquet

# 1
  • Мнения: 64
Честито за темичката дано повлечеш крак и скоро да има наплив в новата темичка, а за реакцията на милото ти знаеш всички чакаме Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 555
cherry_spa - Като гледам колко нови тестчета с по две чертички има тази седмица в Искам бебе.  Joy baby_neutral Joy


дано се увеличават, че за списъка на Рошко още много работа трябва! :peace

  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 209
Ивон едно голямо честито от мен... Много лека и безпроблемна бременност ти желая и октомври един прекрасен и здрав бебок да те радва!!!

Аз съм от октомврийките на 2005, но от половин година работим с мъжа ми за второ положително тестче...  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 671
Честито! Аз съм октомврийска мама от 2006 година! Дано скоро се включат още бъдещи мами! Желая ви едно прекрасно девет месечно пътешествие, изпълнено с прекрасни емоции, до срещата с октомврийските слънчица!   bouquet  Hug   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 128
4естито,моми4ета.
И аз съм от миналогодишните октомврийки Mr. Green
Пожелавам ви една лека и безпроблемна бременност изпълнена с хубави емоций.А ако се появят неразположения помислете за срещата с бебо.Това е прекрасен период....ех,спомени.Ако искайте питайте ни за каквото и да е в родени в 2006 г.Ето и един поздрав от нас.
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1794054
Евелин4ето ни светна,4е ве4е сте се появили и сега ще ви напълниме теми4ката Mr. Green

# 6
  • Мнения: 565
Здравейте и от мен!
Казвам се Златина и съм на 23 години, а приятеля ми Павлин и е на 27.Все още не  сме сключили брак , но и това ще стане.  Simple Smile
Разбрахме прекрасната новина във вторник Simple Smile . Много се зарадвахме. Това ще е първото ни бебче .  Praynig
И аз като Ивон ще изчакам около седмичка , за да се срещна с чичко доктор.
Мналогодишни октомврийки ,
Благодарим за поздрава .....СТРАХОТЕН Е!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 598
Честито момичета и безпроблемна бременност, а октомври месец по едно (или повече) прекрасни бебчета да гушкате! Аз съм от миналогодишните октомврийки. Успех и се наслаждавайте на бременеенето Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 1 555
Veri4 - много благодаря!   bouquet Стискам палци скоро и ти да видиш двете чертички, и да дойдеш тук при нас.  Praynig

galentse, friki, evelinar - да са ви живи и здрави малките съкровища и само да ви радват.  Hug Колажчето е направо прекрасно...всичките октомврийчета са много сладки. Вече нямам търпение и аз да гушна моето/моите.(надявам се да са две) Joy baby_neutral Непременно, ако имаме въпроси ще се обръщаме към вас. Също така заповядайте и вие тук.Simple Smile Ако се сетите някои полезен съвет, ще се радваме да го споделите с нас Hug

titinka- много съм щастлива, че и с теб се срещаме тук.  Добре дошла! Hug  Кога е твоят термин?Simple Smile

# 9
  • Мнения: 565
Ивонче,   Wink
тук правих едни изчисления в един сайт ..... Ето резултата ... Вероятната дата на раждане е в периода 20.9.2007 и 10.10.2007. Но мисля че ще се измести към октомври защото това е за цикъл от 28 дни , а моят е по дългичак.
 Миличка, съветват ме да пия много витамини.... Ти как мислиш тези комбинираните разтворимите вършат ли работа?
Хиде чао от мен , че ще трябва да тръгвам за лекции. .... а ако стоя още тук мога да си изтарва автобуса .Целувки от мен.  Laughing   bouquet

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аууууу появиха се и октомвричета 2007г  Mr. Green Поздрави и лека и безаварина бременност от една октомврийка 2006г. Mr. Green /макар, че моето шило се роди на 21.09 - бързак/
За витамините - фолиева задължително а иначе от комбинираните си купете или О мами или пренатал...абе има много видове вече за бремени...според бюджета си преценете. Лично аз не съм пила никакви витамини...ядях като разпрана плодове и зеленчуци /да не повярваш...като се има в предвид, че съм месоядна/

# 11
  • София
  • Мнения: 1 555
titinka - аз за сега си подължавам с фолиевата киселина. Също така и доста фрешове от грейфрут, портакал, лимон. Мисля след като отида на лекар и тогава да се посъветвам кои витамини да пия. Наистина на пазара има толкова много. Знам, че трябва да са задължително за бременни, май много желязо не трябвало да има, за да не стане бебето много голямо. Поне нещо такова бях чела... newsm78

Може ли и един малко личен въпрос да те попитам ?Simple Smile Виждам, че и ти си студентка като мен (аз съм 3 курс). Аз и работя и то уж на 4 часа на ден, но има толкова работа, че стават доста повече. Ходя още и на бизнес английски, като добавим и лекциите, които са доста съм доста натоварена.Sad И от една страна се чудя кога да спра работа....честно казано ми се иска да е по-скоро, защото не искам да продължавам да се претоварвам, а да се концентрирам върху ученето само. Но пък не знам кога да кажа на шефовете си, колко време предварително. Също се чудя и другата година как ще се оравя с бебето/бебетата и университета. Ти кой курс? Как смяташ да се справиш другата година или тази завършваш?Simple Smile

  bouquet

# 12
  • Мнения: 533
Здравейте момичета  Hug
Ивон, с теб се знаем от темичката в Искам бебе  Wink
Момичета, аз се чудя дали съм за тази тема, по мои изчисления термина ми е на 28.09.07, т.е. края на септември, но в септемврийската темичка никого не познавам Cry Много ми се иска тук да остана  Hug
Сега по същество - казвам се Венета, на 33г. съм, мъжът ми е Бисер, на 35г, това живот и здраве ще е второто ни детенце, имаме момиченце почти на 7г., много иска да стане кака, както и аз Wink
Все още не съм ходила на лекар, може би утре ще отида, поне плодното сакче да видим Flutter

# 13
  • София
  • Мнения: 1 555
Veniti- Добре дошла при нас.Wink))
Ще се радвам да останеш и да си бременеем заедно:)  Hug   bouquet

Погледнах графиката ти и видях, че ову-то май е било на 17 ден.  newsm78  Аз си смятах термина по първия ден на цикъла и беше за 03.10. После по деня на овулацията и беше 07.10. Не знам кое е по-правилно, доки ще каже.Simple Smile Но пък, ако и ти си с по-късна овулация и твоят термин може малко да се измести и си направо за тук.  newsm44

Ще чакам да се похвалиш утре като си видиш точицата.Simple Smile

Чудя се дали във плодното сакче може да се види ембрионче толкова рано? Извинявам се, ако въпросът е глупав, но..... Blush

# 14
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
Честито от още една октомврийка 2006   bouquet  bouquet  bouquet (въпреки че моето съкровищв избърза с 2 седмици и се роди на 25.09)
Пожелавам ви най-прекрасните 9 месеца, а на финала - най-здравите бебчета.
 
Искам да ви предупредя, че ви чака много труден 9 месечен период, за жалост изпълнен понякога с много тревога..... Не се плашете!!! Не е хубаво да ви пълня главите с лоши мисли, но по-добре да сте подготвени и да приемате по-леко нещата. Пазете се много.... и както са казали: всяко зло за добро..... А октомври - щом видите малките главички и разплаканите очички - ще разберете,ч е си е струвала всяка болка. и тревога.

Успех и от все сърце пожелавам безпроблемна бременност на всички ви!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт