дървено креватче Чиполино

  • 1 406
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Искам да попитам дали някой си е купил дървеното креватче на Чиполино?
И дали имате отзиви за него, а и къде може да се купи?
Мерси!

# 1
  • Мнения: 1 186
Нашата кошара е такава..дървена на Чиполино(бяла)...

Много съм доволна и  ти я препоръчвам с две ръце  Peace

# 2
  • Мнения: 15
Можеш ли да ми опишеш кошарката по-подробно:
- какво представлява подматрачната рамка - дървена скара или е цяла плоскост?
- чекмеджето как се движи - по метални водачи ли? свързано ли е към леглото?
- какви са размерите на леглото - най-вече ме интересува височината въобще и височината на решетката (140x70 - това размера на матрачето ли е?)
-откъде си купи легълцето?

Ще съм ти много благодарна, ако ми пратиш и няколко снимки.


# 3
  • Мнения: 1 186
От тук можеш да си го поръчаш и да получиш повече информация http://www.family-bg.com/catalog/catX_52_53.htm?osCsid=42be9054a … ce8bf343ae3bfc962
В този интернет магазин можеш да поръчваш доста неща  Peace
Успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 15
Мерси за инфото!

Аз им писах на този сайт, но не можаха да ми отговорят на всички въпроси (дори за размерите). Затова и потърсих отзиви от хора, които са си го купили и реално го ползват. От снимката не мога да си създам пълна представа за легълцето, а и не съм свикнала да пазарувам от интернет магазини. А в никой магазин го няма сглобено, нали знаеш, друго е да го видиш и пипнеш. Явно съм доста старомодна..

Затова, ако не те затруднява, напиши малко повече информация.
Предварително благодаря!


# 5
  • Мнения: 197
Здравей! Ние имаме подобно, но е  на Бертони, не съм сигурна. Купихме го от един бебешки магазин на Пиротска. Този тип легла са доста разпространени. Като цяло сме доволни, но имам и някои забележки, които се виждат и от снимката.
1-не е зле леглото да има колелца, защото тези от ПДЧ са доста тежки (ние си ги сложихме)
2-добре е решетката да е мобилна (да се отваря и затваря), защото като свалите скарата на долното ниво трябва да имаш яка гърбина, за да повдигаш бебето. По принцип решетката може да се свали , а по-късно леглото да се превърне в детско-без решетки, но ако имате бебе, което трябва да спи заградето с решетки на ниското ниво е трудно. Нашия дребосък спи на спалнята и този проблем го избегнахме.
3-Скарата е дървена, не е цяла плоскост и е доста добра-съпруга ми седи в леглото,а е 110 кг...
4.чекмеджето-наложи се  и на него да монтираме колелца, за да се плъзга по пода. Беше захванато за леглото с метален механизъм, като релси, но много бързо се разкриви, чекмеджето увисна и т.н.
Като цяло след поправките съм доволна.
В по-големите бебешки магазини има дори по-голям избор от интернет магазините и за същите пари може да се намери  нещо по функционално. И това не е зле, но както казах лед няколко наложителни поправки.

# 6
  • Мнения: 1 186
Леглото е 140/70...има няколко нива на спане на бебчо...може да вдигаш плота за спане най горе ,в средата и най-доло....шкафа е с плъзгащи релси и цял а не на две разграфен...лесна е за почистване..аз го правя само с мокри кърпички.....и може да се ползва доста дълго време дори и когата бебчо е вече голямо дете тя става на легло като махнеш предните решетки  Peace
Дано да съм ти помогнала  Peace

# 7
  • Мнения: 15
мерси много

# 8
  • Мнения: 2 197
1-не е зле леглото да има колелца, защото тези от ПДЧ са доста тежки (ние си ги сложихме)
2-добре е решетката да е мобилна (да се отваря и затваря), защото като свалите скарата на долното ниво трябва да имаш яка гърбина, за да повдигаш бебето. По принцип решетката може да се свали , а по-късно леглото да се превърне в детско-без решетки, но ако имате бебе, което трябва да спи заградето с решетки на ниското ниво е трудно. Нашия дребосък спи на спалнята и този проблем го избегнахме.
4.чекмеджето-наложи се  и на него да монтираме колелца, за да се плъзга по пода. Беше захванато за леглото с метален механизъм, като релси, но много бързо се разкриви, чекмеджето увисна и т.н.

Нашето е абсолютно същото и аз не съм съгласна с посочените забележки. Долното ниво ми е супер удобно, особено сега, когато дъщеря ми седи постоянно права в него и вече стърчи доста отгоре. Никога не ми е било трудно да я вдигам или слагам вътре. Първоначално и аз съжалявах, че решетката не е сгъваема, но се убедих, че така е по-добре, защото тя се опитва усилено да разруши и да си пъхне в устата всичко, което и е близо. Със сигурност щеше да намери начин да докопа механизма или поне да се надере на пантите (обиколниците отдавна са скъсани и съборени). За чекмеджето нямам забележки - нашето си е много добре. А колелца никога не са ми трябвали, даже не ми е хрумвало да местя леглото, след като го сложа.

# 9
  • Мнения: 2 197
Забравих да напиша, че е на 9 месеца, може би просто малко сме я ползвали.

Общи условия

Активация на акаунт