НЕкупена душ-кабина

  • 5 687
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 315
Искаме да си направим сами душ-кабина.
Има една ниша, която цялата може да е с повдигнат под и отпред да сложим някакви плъзгащи се врати за параван , за да не пръсна навън.
Има ли някой подобно нещо, за да видя как стои?
Благодаря!

# 1
На нас също ни предстои същото, затова ще следя темата с интерес.

# 2
  • Мнения: 3 098
Сигурно питаш за неЩо такова:
http://www.sinobra.com/mamparas_bano.htm
http://www.ravak.es/?page=psk_es
Само огледай цените на вси4ко,заЩото ако Ще купуваш плато,профилите,монтажа и т.н.да не ти излезе по_евтино да си поръ4аш направо готова.

# 3
  • Мнения: 1 449
Аз мисля да си поръчам, но само от стъкло. Ще ми я правят във Варна обаче, защото е там апартамента.

# 4
  • Мнения: 3 640
И ние ще правим нещо такова, но няма да слагаме поддушово корито. При слагането на теракота на пода подготвихме прагче (без да повдигаме целия под), на което ще се закрепи плъзгащия параван.

# 5
  • Мнения: 3 098
И ние ще правим нещо такова, но няма да слагаме поддушово корито. При слагането на теракота на пода подготвихме прагче (без да повдигаме целия под), на което ще се закрепи плъзгащия параван.
Хубаво става,на свекърва ми е така и е много доволна жената.
НеЩо като това,но без поддушовото корито,нали?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 315
Да нещо такова наистина, но без коритото, само плочки. Добре стои наистина.
А свекърва ти има ли повдигнато вместо корито-нещо като бордюрче, защото мъжа ми твърди , че самата дограма, ако е като на прозорец ще уплътни и няма да се мокри и в останалата част на банята.

Благодаря! Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 315
И ние ще правим нещо такова, но няма да слагаме поддушово корито. При слагането на теракота на пода подготвихме прагче (без да повдигаме целия под), на което ще се закрепи плъзгащия параван.
Мислиш ли,че няма да изтича към останала част от банята. Все ми се струва ,че може да протича, ако няма повдигнато... newsm78

# 8
  • Мнения: 3 098
Да нещо такова наистина, но без коритото, само плочки. Добре стои наистина.
А свекърва ти има ли повдигнато вместо корито-нещо като бордюрче, защото мъжа ми твърди , че самата дограма, ако е като на прозорец ще уплътни и няма да се мокри и в останалата част на банята.

Благодаря! Hug
Да,има.Изглежда по съЩия на4ин като снимката,която пуснах,само без коритото.И прага е толкова висок.Самия майстор,който Ще прави пода,като няма корито трябва да му направи наклон,за да се изти4а водата.
По принцип свекърва ми беше против,но аз й дадох идеята,навих я и сега е много доволна 4е ме послуша,заЩото останалата 4аст на банята остава суха и 4иста.А е и красиво. Party

# 9
  • Мнения: 3 640
Да, и при нас майсторът го направи с наклон и повдигнато прагче. Дори сега, като все още не сме монтирали самия параван, ако не се приска вода извън мястото, определено за душа, не излиза вода към останалата част на помещението.  Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 91
У дома е така както ви показах на снимките извинявам се че така ги пращам но нещо не мога да пусна линк и да напиша текст незнам как та много е удобно само че при нас на самото прагче няма наклон и изтича вода не е много но вие може да го предотвратите

# 12
  • София
  • Мнения: 1 315
Благодаря ти!  Hug Нещо такова си мислех и аз, че ще е. Много полезно ми беше. Мерси! Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 639
Момичета я кажте и цени на вратите и откъде сте ги купили, защота аз съм направила такова прагче и сега съм в процес на търсене на врата  Crazy

# 14
  • Мнения: 91
Там където поръчвахме дограмата в blick питахме за тази врата и ни казаха около 400 лв на нас ни видя и много и моя мъж я намери после за 210 лв само че мъжа ми си я монтира сам ако искаш ще го питам от къде точно е

Общи условия

Активация на акаунт