Дайте съвет-с какво да я разхлабвам?

  • 1 436
  • 35
  •   1
Отговори
Ние сме на 3 месеца и малко и от самото начало сме на АМ.Бяхме на Аптамил но понеже връщахме постоянно от 1 седмица минахме на Фризовом но гледам че малката се мъчи много и яко се напъва като ака и акото и е много гъсто почти като при възрастните!Дали е от храната!И с какво да я разхлабвам?С пюре от какъв плод?Ние вече хапваме пюрета!Кажете вие какво мислите?

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 23:56 от Vivi

# 1
  • Мнения: 832
След като сте били на Аптамил, защо не пробваш Аптамил AR. Досега не съм чувала тези, които са го използвали да се оплакват, но то си е до организъм. А за разхлабване не бих ти препоръчала пюре, защото според мен е много рано за пюре.

# 2
  • Мнения: 338
Знам, че сок или пюре от круша разхлабват Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 27 524
Какви пюрета даваш?

# 4
  • Мнения: 262
И ние бяхме на Фризовом заради повръщането, но откакто мина на нето и той започна да ака на 24 часа и то след масажи от моя страна и голямо напъване от негова. Абе беше си доста неспокоен. И въпреки че педите не ми разреши да му сменям АМ аз на своя глава му дадох Нутрилон Комфорт, бившето Омнео и сега си акаме по 2 пъти на ден а и коликите му понамаляха от него.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 775
Знам, че сок или пюре от круша разхлабват Rolling Eyes
Подкрепям

# 6
  • Мнения: 729
Пюре от круша,праскова и сини сливи разхлабват.На Моника и действат много добре.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Жасмина най-много я разхлабва пюре от ябълки, домашно приготвено - нищо сложно, вариш ябълката и пасираш. Крушите също, само че не ги обича.

# 8
  • Мнения: 560
Знам от опит, че две-три капки зехтин сутрин също екстра разхлабват, ако не искаш да даваш пюре. На нас ни го препоръчаха за коликите, но и страхотно разхлабва.

# 9
  • София
  • Мнения: 663
и ние имахме същия проблем - пюре от круши или сини сливи. зехтина също така действа. успех

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
при нас автоматично действа сок от тиква с ябълки на Хип, както и пюре със сини сливи на Семпер/Хип или тиква с картоф (отново на Хип). Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 607
Не вярвам да е от храната , защото ние също сме на Фризовом от самото начало  и нямаме проблеми с изхожданията . По скоро може някое пюре да ви е запекло опитай се да забележиш  , а иначе сок или пюре от круша  или пюре от синя слива . Peace Peace Peace

# 12
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Сокче на Хип - от сливи!

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Щом хапвате пюрета, значи сливи и круша би трябвало да разхлабят
или другия вариант е леко топла водичка сутрин, също помага за изхождането

# 14
Ние също сме на Аптамил,но нямаме проблеми.На моята бебка разхлабващо и действат пюре от ябълки на Хип и пюре от круши на Нестле.Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт