Болеста наречена РЕВНОСТ

  • 2 368
  • 32
  •   1
Отговори
Ревнувам моят съпруг и то много.Постоянно го преджобвам,без той да знае,ровя се из телефона му,дали е пращал или получавал SMS-и.Всичко това е много ужасно.Постоянно го следя.Дори ходя до колата да търся презервативи.Е за сега няма улики,но не знам защо го върша.Аз се измъчвам по този начин.Нищо полужително не допринасям.Да преди известно време докато бях бременна намирах на два пъти презервативи в якето му.И докато съм била в родилното в банята намерих паста за зъби,забравена от някой.Ето това ме накара да съм толкова мнителна.Да но така не се живее.

# 1
  • Мнения: X
Форума е за по-смислени теми, не мислиш ли?
Хората тук имат реални "физически" проблеми със себе си и децата си, а ти си седнала да пишеш за презервативите на мъжа си.
Между другото...сега виждам че в една от темите си писала, че си много нервна, мислиш че си шизофреничка, изкарваш си всичко върху децата и дори си ударила едното си дете с телефон в окото, след което си го завела в Пирогов....
 Съжалявам, но мисля че имаш голям проблем. А за насилието над деца....неискам да коментирам! Как изобщо не те е било срам да напишеш как удряш детето си и то с телефон и то в очите ! Ужас..!!!!! Всичко до тук за теб ме навежда само на една мисъл - незабавно потърси лекарска помощ !!!!!!!

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 12:16 от Анонимен

# 2
  • Мнения: 175
Не знам честно какво да ти   кажа,но тази ревност ще ви убие семеиството.Ако държиш на него трябва да кажеш майната му на всичко-бил с друга-и какво от това-за теб пък е женен и имате дете..Трябва да се абстрахираш от ревноста-няма  друг начин.При нас е обратното-мъжът ми е много ревнив и без основание за това-никога не съм му давала поводи за ревност.Сега покрай детето се е кротнал,но не знам до кога и честно да  ти кажа не съм съгласна да ме тормози занапред къде ходя и с кого и да давам обяснения   за всичко.Желая ти успех-радвай  се на детенцето и  за  друго не мисли. newsm32                                                

# 3
  • София
  • Мнения: 127
Не е нарочно, ноKATI_Z пак ти вървя по петите и пак не съм съгласна с теб. не си ли виждала болезнено ревниви хора Banghead? ако не си блазе ти. Обикновено са мъже и то са доста агресивни. След като и iuna2006 се измъчва, не мисли, че това не е болка. По принцип ревността я има там където я има и любовта, но в случаите когато ревнуваш ти измъчваш и себе си и човека до теб. Много е гадно и няма лек.Познавам доста случаи и нещата се развиват все по-лошо.
 smile3511Даже се чудя как не съм се сетила да пусна темата.
iuna2006 ако можеш уважавай правото на мъжа си да е пълноценен човек и не го задушавай. Когато жената ревнува много по-бързо нещата стигат до връхната си точка и после следва необратимо влошаване на отношенията(мъжете са много по-обидчиви и не търпят мн. сцени на ревност). Останалото е въпрос на личната съвест и избор на мъжа ти. Щом като си избрала да си с него, значи си му се доверила. Не тичай преди вятъра! Помисли си по въпроса "Ами ако го хванеш?" Следват 2варианта: раздяла или живот, ама какъв??? Дори и да има нещо, ако е изключение по-добре да не знаеш

# 4
  • Мнения: 2 082
не мога да разбера защо трябва да се напада момичето и да се пишат такива силни думи.тя осъзнава,че има проблем и търси помощ.и вече ми омръзна да чета как всички са перфектни майки и никой,никога не си удря детето.

iuna2006 ревността наистина е болестно състояние-особено когато имаш повод за това е нормално да ревнуваш.не пишеш подробности от колко време сте женени,как се държи съпругът ти с теб и т.н.според мен седнете и поговорете.кажи му как се чувстваш.може би това ,че стоиш в къщи те изнервя допълнително.приеми го като период,който ще отмине и направи нещо за себе си.ако ти не си помогнеш сама-не виждам кой.винаги ли си била такава или нещата са отскоро такива?

# 5
  • Мнения: 170
Няма да те упреквам или критикувам , нито подкрепям действиятати , но все пак - става ли ти по-леко когато го преджобваш и му ровиш в телефона?

# 6
  • Мнения: 1 802
Щом iuna2006 е намерила нещо в банята, значи има повод да се съмнява според мен. Не мога да си представя човек да живее по този начин, със съмнения - всеки ден! Сигурно е много гадно. Но мисля, че щом имаш съмнения трябва да седнеш и да поговориш първо със него! За ревността няма лек, както ти е писала bobsley...  Rolling Eyes

Успокой се на първо време и не си го изкарвай на децата!  Peace
Желая ти успех! И наистина дано всичко е просто съмнения, дано няма нищо по сериозно! Желая ти от сърце - УСПЕХ!  Hug  Hug


п.п. Не я нападайте! Явно е, че има нужда да сподели, и да получи някакъв съвет! Иначе едва ли ще тръгне да пуска тема от такова естество!

# 7
  • Мнения: X
Не е нарочно, ноKATI_Z пак ти вървя по петите и пак не съм съгласна с теб. не си ли виждала болезнено ревниви хора Banghead? ако не си блазе ти.

Виждала съм, дано никога не изпадна в подобна ситуаия. Но ми се струва, че проблема е психически а в клубовете на дира има "Психоанализа и психотерапия", където ще и помогнат. Не съм свикнала да чета подобни неща тук, съжалявам. Такива безбройни теми има в "Дом и семейство".

# 8
  • Мнения: X
не мога да разбера защо трябва да се напада момичето и да се пишат такива силни думи.тя осъзнава,че има проблем и търси помощ.и вече ми омръзна да чета как всички са перфектни майки и никой,никога не си удря детето.
За перфекти майки незнам, но никога не съм удряла детето си с предмети и то до такава степен, че да го водя в болница след това. Неискам да коментирам повече, ако това ти се струва нормално - много жалко за теб. Ако ме смяташ за "перфектна" майка дори и подигравайки се - благодаря ти, но това не говори никак хубаво за теб. Съвсем скоро даваха за една майка която също сама завела детето си в пирогов след като го беше пребила. Временно и отнеха децата, после щяха да я съдят после незнам си какво, и всички бяха много потресени, когато го видяха по телевизора. Когато една такава жена е анонимна тук, дори се намират и такива да я защитят, и това са сигурно същите, които преди времи осъждаха циганката която бие децата си.
Хайде стига.....наистина няма да пиша повече поне в отговор на мненията за перфектине майки, защото темата е доста дълга и болезнена за тези които вярват, че съвестта е най-лошия съдник.

# 9
  • Мнения: 98
абе при положение че те не ползват презервативи , той да носи в себе си!?а и паста за зъби , забравена от някого - направо си е за подозрение. Но докато не поговорите открито едва ли ще се оттървеш от тази натраплива ревност. Може пък да има съвсем смислени обяснения за тези две неща , които са те притеснили.

# 10
  • Burgas
  • Мнения: 92
Напълно съм съгласна с "katepate". Нещата, които си намирала наистина водят на мисълта за изневяра. Но преди да съдим по- добре разговаряй със съпругът ти. Може пък да не ти е изневерил, а да е купил друга паста или някой роднина да е идвал( не знам, просто расъждавам), а за презервативите- бях свидетел на една цена: Приятелят на свекърва ми  пусна в джобът на сакото на съпругът ми презервативи с думите "На тебе повече ще ти трябват" "Ха-ха-ха-ааа". Та мисълта ми е може някой да му ги е пъхнал! Не знам, ако аз така намеря презервативи в джобът (при положение, че не правим секс с тях) как ще реагирам, но определено ще искам обяснение! Успех, миличка! Дано всичко да се нареди по най-добрият за теб начин!  bouquet

# 11
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Представяш ли си обратната ситуация-тебе да те шпионират непрекъснато?!
      Ровенето по джобовете е обидно са човекът,който го прави.Пред очите ми майка ми ровеше така в дрехите на татко и ми беше много болно.И  се зараках никога да не го правя.С течението на времето може и децата си за почнеш да дебнеш...Това просто е отвратително! Naughty

# 12
  • Мнения: 1 559
Ти поиска ли му обяснение за презервативите #Crazy и пастата в банята newsm78,или си премълча???Говори с него директно... Peace

# 13
  • Мнения: 242
Абе и аз понякога си фантазирам разни работи, пък после се оказва че съм в тотална заблуда.
Ами примерно може майка му да е преспала във вас и да си е забравила пастата или пък някой приятел!
Понякога нещата имат много просто обяснение, само дето се тормозим излишно.

# 14
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
iuna2006, трябва да поговориш с половинката си. Трябва! Иначе ще се побъркаш, ще побъркаш и него, а резултатите въобще няма да ти харесат. И се стегни малко, та ти си зряла жена, бъди такава - прояви тактичност, спокойствие и здрав разум. Ако наистина ти изневерява, ще го разбереш. Но така да се измъчвате, просто няма смисъл...

Общи условия

Активация на акаунт