Столче за кола

  • 741
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Тъй като търсачката не работи, моля да ми дадете идея за столче за кола! Кали е на 6 м. и половина, около 8 кг., вече може да си седи на дупето и затова си мисля, че 0+ няма да е много подходящо, защото доколкото знам те са до към 13 кг., а на мен ми се иска да се ползва по-дълго време. Знам, че има такива, които лягат изцяло /за по-дълъг път/. Ако пуснете снимки и цени, още по-хубаво. Благодаря!  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 2 663
http://www.premaman.com/ влез в каталога им на 252-253 страница .Стола се води от нула до 18кг , има полулегнало положение, и се върти на 180 градуса.Много е удобно и е като огромно кресло, Константин се чувства чудесно в него и като го сложа да легне заспива на мига!Тапицерията е плюшена и е супер мекичко.Аз лично съм изключително доволна, имат една бройка в магазина, аз като купувах моето имаше още едно.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 848
konstans, каква е цената на това столче?

# 3
  • Мнения: 2 663
280лв май беше, но тогава купих и други неща, ползвам и отстъпка та не съм сигурна, но там някъде

# 4
  • София
  • Мнения: 1 344
иди в онлайн магазините там също има доста модели и ги виж и в пакостник и фамили имаше и още но не ги помня

# 5
  • Мнения: 4 181
http://www.premaman.com/ влез в каталога им на 252-253 страница .Стола се води от нула до 18кг , има полулегнало положение, и се върти на 180 градуса.Много е удобно и е като огромно кресло, Константин се чувства чудесно в него и като го сложа да легне заспива на мига!Тапицерията е плюшена и е супер мекичко.Аз лично съм изключително доволна, имат една бройка в магазина, аз като купувах моето имаше още едно.
а краш тестове за него виждала ли си?

# 6
  • Мнения: 457
Вчера купихме столче на нашия син,"Бертони"от 9-18кг.Има 2положения на облегалката.Няма екстри като скъпите марка,но на нас ни е достатъчно това.Детенце много се кефи.Стола е 90лв.А ето го и него:

# 7
  • Мнения: 2 309
Нашият също е на Премама, струваше 250 лв., много съм доволна също като Констанс...но краш тестове не съм гледала, не съм се сетила въобще.

# 8
  • Мнения: 346
а знаете ли дали може да се монтират на предната седалка и дали е разрешено?

# 9
  • София
  • Мнения: 3 052
а знаете ли дали може да се монтират на предната седалка и дали е разрешено?

до колкото знам не е разрешено деца под 7 години да се возят на предната седална  Naughty
А отделно столче не се монтира на седалка с въздушна възглавница, а повечето коли има въздушни възглавници на двете пердни седалки
А ти защо искаш да го возиш отпред?

# 10
  • Мнения: 4 181
http://www.premaman.com/ влез в каталога им на 252-253 страница .Стола се води от нула до 18кг , има полулегнало положение, и се върти на 180 градуса.Много е удобно и е като огромно кресло, Константин се чувства чудесно в него и като го сложа да легне заспива на мига!Тапицерията е плюшена и е супер мекичко.Аз лично съм изключително доволна, имат една бройка в магазина, аз като купувах моето имаше още едно.
досега разглеждах сайта и не виждам къде е каталога?
помощ  Praynig

поправка, открих го Peace

# 11
  • Мнения: 346
а знаете ли дали може да се монтират на предната седалка и дали е разрешено?

до колкото знам не е разрешено деца под 7 години да се возят на предната седална  Naughty
А отделно столче не се монтира на седалка с въздушна възглавница, а повечето коли има въздушни възглавници на двете пердни седалки
А ти защо искаш да го возиш отпред?
моята кола няма въздушни възглавници,досега кошницата отпред си я слагах,защото шофирам и съм  в повечето случаи сама с бебето,та затова за да я наглеждам.Тя е все още малка за по голям стол ,но вече не иска да лежи в кошницата постоянно се напъва,пъшка,ядосва се ,че не може да стане.пък и е голяма глезла сама неще да седи Sad

# 12
  • Мнения: 4 181
а знаете ли дали може да се монтират на предната седалка и дали е разрешено?

до колкото знам не е разрешено деца под 7 години да се возят на предната седална  Naughty
А отделно столче не се монтира на седалка с въздушна възглавница, а повечето коли има въздушни възглавници на двете пердни седалки
А ти защо искаш да го возиш отпред?
моята кола няма въздушни възглавници,досега кошницата отпред си я слагах,защото шофирам и съм  в повечето случаи сама с бебето,та затова за да я наглеждам.Тя е все още малка за по голям стол ,но вече не иска да лежи в кошницата постоянно се напъва,пъшка,ядосва се ,че не може да стане.пък и е голяма глезла сама неще да седи Sad
по -добре да плаче, но да си стои на задната седалка, лично мнение Peace
мястото до теб е най-опасното в колата

Общи условия

Активация на акаунт