Възможни ли са тези резултати на кръв и урина?

  • 804
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
При прекаран лек грип - кашлица, хрема лека температура (37,5) в първия ден без температура утайката да е 3?
Изследванията са пуснати по повод повишено кръвно налягане (130-150/110) в продължение на няколко дни, придружено от съхнене на устата, а то по случайност в деня на изследването се нормализира, дори падна под обичайното за лицето (110/60). Иначе хремата и кашлицата си ги има още.
СУЕ - 3
Хемоглобин - 156 (Въпросното лице е мъж)
Левкоцити - 5,9
кр.захар 4,3
Сч (не знам какво означава, може и да е Cr) 59
холест. 4,2
Т6 (това също не мога да го разчета) 0.93
Урина - почти всичко отрицателно
Ph 6-7
Седименти - ед. левкоцити, кристали пик. кна, пл.еп.кл.

Въпросът ми е породен от ниската утайка - дали изследванията са направени коректно при тези резултати и доколко мога да се доверя на останалите стойности.

# 1
  • Мнения: 2 090
СУЕ-3 е нормално

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Разгледай това и сравни данните 

http://nanocom-bg.com/laboratory.php


# 3
  • Мнения: 48
Резултатите са напълно нормални.TG,ако го разчитам правилно е триглицериди и те са нормални.По принцип холестерол и триглицериди ги назначават заедно за да се проследият мастите.По принцип кръвното налягане не дава отражение при изследвания.А относно настинката незнам би трябвало да има раздвижване на показателите.

# 4
  • Мнения: 656
А относно настинката незнам би трябвало да има раздвижване на показателите.

Точно това ми е питането - след като няма раздвижване на утайката, ако би трябвало да има промяна, дали и другите показатели са верни?
Иначе разбира се се радвам за такива стойности, но ме притеснява верността на изследването.

Ако не е възможно утайката да не се промени, тогава да ходим в друга лаборатория.

Общи условия

Активация на акаунт