Еднодневни бикини за след раждането?

  • 2 204
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Някъде из сайтовете бях срещнала да се продават еднократни бикини за периода след раждането, докато сме в болницата-какво е вашето мнение по въпроса и можете ли да ми помогнете да открия сайта, уж всичко прерових, не мога да го открия отново  Cry

# 1
  • Мнения: 154
za kakvo sa ti tia bikini? spored men niama da sa ti nujni.Vzemi si niakavi bokserki po 6iro4ki.Daje az po4ti prez cialoto vreme si biah bez ga6ti(s par4e lignin ili prevruzka) V pove4eto bolnici daje ne pozvoliavat bikini ili kvoto i da bilo za da ne se zapariava ranata, ako 6te rzja6 normalno de.Dori i po golemi pampersi vur6at rabota.Leko rajdane Laughing

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Бях си купила по-евтини бикини, които хвърлях в края на деня. Леко раждане. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 368
Аз пък си бях купила точно такива бикини. Много са удобни и е страшно хигиенично. ВЗех си ги от един бебешки магазин, за сайт не мога да те посъветвам, защото и аз незнам, но потърси по магазините и живот и здраве ще се убедиш колко са удобни. Аз родих секцио и ми бяха ок, защото са и достатъчно дълбочки. Успех и леко раждане  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 192
Аз също незнам къде и дали се продават, затова си поръчах от чужбина.

Само за пример - в общинската болница във Виена се предоставят неограничено количество еднократни боксерки, превръзки, памперси за бебо и т.н. Та като чуя, че някъде даже забранявали /?!/ гащи и се чудя крави ли сме жените в тая страна или хора...

# 5
  • Мнения: 683
Така е - забраняват  #2gunfire

# 6
  • Мнения: 380
Само за пример - в общинската болница във Виена се предоставят неограничено количество еднократни боксерки, превръзки, памперси за бебо и т.н. Та като чуя, че някъде даже забранявали /?!/ гащи и се чудя крави ли сме жените в тая страна или хора...
И аз не мога да го проумея това да ти забраняват да носиш гащи. На нас ни дадоха в болницата гащи за еднократна употреба, леки, разтегателни, приличащи на мрежа с дупки.  Ето така изглеждатhttp://www.mummymatters.co.nz/mesh_underwear.htm
Даваха ни превръзки, разни лекарства, мазила, а за бебето имаше какво ли не. Накрая си тръгнах с две чанти повече отколкото влязох, пълни с неща от болницата Crazy.




# 7
  • София
  • Мнения: 276
Има в "Малечко"

# 8
  • Мнения: 19 285
mnogo mi e stranno 4owek kato e bez gasti kak ste mu stoi prewruzkata mejdu krakata???? newsm78
tia prewurki ili lignina po nqkakuw specialenna4in li se zakreppqt za teb??

# 9
  • Мнения: 113
 В болницата ,където раждах също забраняваха, но като минеше визитацията аз си слагах бикини.

# 10
  • Мнения: 245
аз използвах такива- даде ми ги момичето,с което се паднахме в 1 стая -Lazarina (много я обичамSimple Smile ). много ми бяха удобни.те са супер леки и само придържаха превръзката, не стягаха,нито пък съм чувствала някакъв дискомфорт. пък и през този период в болницата все си оцапана с кръв въпреки превръзката или лигнина- оклепваш ги- сваляш и хвърляш Peace  такива бикини(те са си баш гащи Grinning ) има по бебешките магазини . леко ражданеее Laughing

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 19:39 от paia4e

# 11
  • Мнения: 192

Точно такива са ми взели, мрежести, много са секси  Grinning Laughing Laughing

Ще си ги ползвам на общо основание, кой каквото ще да казва... #2gunfire

# 12
  • Мнения: 164
Аз използвах такива, много са удобни, не запаряват, хигиенични са и се продават в Малечко на бул. К. Величков!  Peace

# 13
  • Мнения: 598
аз не се трогвах много от изискванията да си без бельо в болницата и бях с бикини, широки и дълбоки, много евтини, май бяха от магазин за един лев. Свършиха работа.

# 14
  • Мнения: 2 616

Намерих ги, благодаря, а сега да видим дали ще ми пратят до Варна. Имат три магазина в София, ни един във Варна, бива ли. Тук като питам за такива бикини и ме гледат странно всички продавачки  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт