бирена мая или лактогенен чай на Хип

  • 539
  • 8
  •   1
Отговори
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
Вие майчета кое предпочитате,дали от бирената мая се трупат нови килограмчета,а също искам да ви попитам дали трябва да се прави почиваща пауза между приемането на маята или чая-може ли да ги спра без да ми намалее кърмата   bouquetБлагодаря

# 1
  • Мнения: 132
Здаравей, Сиси!!
Аз лично преливам от чая на хип, но не лактогонния, а то лайка, копър и анасон - действа ми много пълнещо!!!
Не се заблуждавай, че от бирената мая се дебелее - ядеш-дебелеш, не ядеш- не дебелееш - по-скоро това е правилото!!! Това,обаче не значи да спреш да ядеш или въобще да намаляш храната - яж и пий колкото е необходимо и дори да качваш килограми сега, не страдай - после всичко ще с дойде на мястото и пак ще си съвършена!!!!

# 2
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
те не са ли едни и същи-на моя пише Чай за кърмещи майки,съдържа анасон,коприва,копър,кимион,маточина,жаблек........може би има и някакъв друг-как се казва newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 567
Има и български лактогонен чай. Той си е от различни билки, а не на гранули като този на Хип. Лично аз бях много по-доволна от него.

Според мен няма опасност да ти намалее драстично кърмата. Давай на бебето да суче по-често. А пък и после може пак да продължиш с чая или маята.

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 23:00 от dedi

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И аз съм по-доволна от българския. Играчка е да се вари и прецежда, но е по-добър. Ядките също действат лактогонно.

# 5
  • София
  • Мнения: 127
защо или аз бих ги пила и двете, само че не се бях сетила за бирената мая. наистина бълг. чай е също добър, но този който е от копър, анасон, магданоз и кориандър. веднъж си купих в комбинация с коприва и хич не ми понесе вкуса  chef

# 6
  • Мнения: 4 026
Нито бирената мая, нито лактогонният на Хип ми помагаха. Българският лактогонен обаче е чуден - определено имах резултат от него.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 802
И аз съм най-доволна от българският лактогонен чай. Пиех го него, а често си правех и чай от копър. Мисля, че чай на ХИП е леко прехвален и неоправдано скъп.

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
чаят на Хип е скъп, но при мен си дейстна. бг ми е играчка да го правя, а и на вкус е гаден.аз знам,че от маята се пълнее Sad повече течности и повече сукане/цедене е по-добър вариант според мен

Общи условия

Активация на акаунт