Детето ми не чува???

  • 1 524
  • 6
  •   1
Отговори
Имам подозрения, че малкият ми син - 2,11 г. нещо не е добре със слуха. Напоследък забелязвам, че много често като му казвам нещо той ме пита "Какво каза?" Вчера го проверявах, като го сложих с гръб към мен и му казвам различни изречения. Някои повтаря, други не. Нап  раво ще се побъркам. Иначе говори много и то доста за годините си, никога не е имал проблеми с ушите. Дайте съвет. Мисля да го заведа още утре на ушиу, нос и гърло.

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Мисля да го заведа още утре на ушиу, нос и гърло.

Задължително!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 276
Напълно си права да го заведеш на УНГ. Някои болести на ушите не винаги са придружени с болка или температура. Дано всичко е наред baby_neutral.

# 3
  • Мнения: 565
Имахме същия проблем преди около месец. Водих я на лекар  записах час и за втори но за след Коледа. На 20.12 и изби варицела. С отшумяването и отшумя и проблема със слуха- явно е било от инфекцията. Потърси с търсачката- мамите бяха дали координати на добри специалисти. Желая успех.  bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Знам, че наличието на трета сливица намалява слуха. На моята приятелка дъщеря и беше така и на 3 год и извадиха третата сливица и майка и казва, че вече чува перфектно.

# 5
  • Мнения: 5 531
Да задължително го заведи на УНГ. При операцията на моят син преди 2г, направиха и аудиограма и тогава се видя че има леко намаление на слуха на едното ухо.Година след това повторихме аудиограмата в Исул, докторите там казаха че всичко е наред и е значително по-добре. Тази година след операцията на Мария заведох и Минко при д-р Френгов да го погледне и него, и резултата е рецидив на третата сивица и действително намаление на слуха на дясното ухо. Такъв обстоен УНГ прегед досега не му бяха правили.Другата седмица ще ходиме на контролна аудиограма в Транспортна болница.

# 6
  • Мнения: 631
моят съвет е заведи я задължително на УНГ
аз имам много добри отзиви от транспортна болница в София именно ушната клиника
там д-р Василев преди година две извади на големия ми син трета сливица и му сложи едни макари в ушите защото беше започнал да не чува в следствие на събрана течност в средното ухо или зад тъпанчето
както и да е консултация с УНГ веднага

Общи условия

Активация на акаунт