? За студената стерелизация

  • 587
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Искам да питам някой ползвал ли е някакви таблетки или течност, какви марки има, колко струват и как се употребяват - изобщо как се изпоузва и работи със студената стерелизация? Ще пътуваме в чужбина, а стерилизатор не ми се носи

# 1
  • Мнения: 3 457
аз съм виждала на чико 17 лева -32 броя

# 2
  • София
  • Мнения: 1 345
ползвала съм на чико концентрат в едно бяло шише  един литър е и е към 8 лв и съм доволна от него защото не мирише на хлор и никакви такива силни миризми като при таблетите

# 3
  • Мнения: 175
Има и са на Чико.Течността е 1 литър и към 7лв. и нещо,а таблетки има от 16бр. и от 32бр.,пак на Чико.Потърси ето тук www.papagal.net.Но стерилизаторите според мен са по-добрият избор.Нека и други да си кажат мнението.

# 4
  • Мнения: 175
да подкрепям Eva 23 течността не мирише както таблетките.

# 5
  • Мнения: 959
А как се изпоузва течността?

# 6
  • Мнения: 175
На капачката си има мерителна чашка.Слагаш едно отделение за 1л. вода,2 отделения за 2,5л. вода и т.н.оставя се 30мин. и след това се изплакват.Разтвора може да се ползва многократно.Но на шишето си пише всичко.

# 7
  • Мнения: 2 936
аз също ти препоръчвам течността на Чико  Peace

# 8
  • Мнения: 2 039
аз също ти препоръчвам течността на Чико  Peace
И аз ползвам такава  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 345
дали стерилизатор или студена стерилизация много зависи от продуктите мисля та в болниците ползват студени стерилизации дори за новородени.Това ме навежда на мисълта,че може би е еднакво добро а е въпрос на избор.Аз примерно като почнах със студена първото което е течността  се използва за 24 ч колкото искаш имах възможност много по често да стерилизирам и не се съсипваха съдовете от това. Стерилизирала съм и играчките с това особено ако е играл вън с тях както върлуват тези болести и така съм спокойна,че и да ги лапа после са минали обработка

# 10
  • Мнения: 959
аз в къщи стерилизирам със стерилизатора, но тъй като ще ходим в чужбина и не ми се носи стерилизатора затова се интересувам от студената стерилизация, защото ще нося само една бунилка, а и на връщане даже няма да я взема (по малко багаж) Peace Благодаря ви за отговорите, вече се опиентирах и знам какво ще взема

# 11
  • Мнения: 2 019
аз също ти препоръчвам течността на Чико  Peace
Peace

# 12
  • Мнения: 1 599
И аз съм ползвала течността на Чико и съм супер доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт