Добър гинеколог в Търново

  • 4 079
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Здравейте, мили дами! Тъй като сравнително от скоро живея в Търново, не познавам нито един гинеколог. А ето, че вече съм бременна и скоро трябва да отида на доктор. Не ми се иска да пътувам чак до Русе, защото не е добре за Бебо, но единствено там познавам добри специалисти. Моля, ако е възможно, препоръчайте ми гинеколог, защото не ми се иска да попадна на някой некомпетентен, че вече съм се напатила от такива  ooooh!  Благодаря Ви предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 356
Д-р Младен Ангелов - Медицински център "Фамилия", ул. "Никола Габровски" 37, тел. 062/601 137.

# 2
  • Мнения: 176
Сърдечно благодаря за информацията! 
 Желая ти леко и безпроблемно раждане!!!   bouquet

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 16:58 от d.ancheva

# 3
  • по света
  • Мнения: 1 587
Скоро имаше такава тема, пусни търсачката  Wink

# 4
  • Мнения: 157
Не съм от Търново, но съпруга ми е от там. има един медицински център Селина и там има една много добра гинеколожка при която съм ходила като бях бременна за второ мнение.
Успех!

# 5
Здравей, аз съм във втори месец и съм от русе но живея в Търново и също съм раздвоена- за търново никой не може да ми препоръча добър специалист, единствено Ангелов -на който аз лично нямам много доверие, защото лекува една моя приятелка и не можа да я оправи въпреки че пи 100 вида антибиотик, а и на мен нещо не ми допада но това е мое субективно мнение -чувала съм че има много доволни от него. Другия за когото съм чувала е Каленски- едни са доволни, други казват че бил префектен психолог и успокоявал но датам -иначе не бил голям специалист. Остава ми алтернативата Руса, но после си мисля как ще пътува това бебче като се роди до търново...Ако може нчкой да ми препоръча търновски лекар ще съм благодарна. До сега във форума, като четох не видях нищо съществено и конкретно -иначе за русе има много мнения

# 6
  • Мнения: 503
Не мога да ти препоръчам добър,защото още не съм попаднала на такъв Wink,друга алтернатива е Горна,а ако решиш Русе, слагаш бебо в столчето за кола и готово!

# 7
Здравейте, аз обаче съм от Търново.Сега живея в София, но... да не разтягам локуми...
Аз съм за д-р Младен Ангелов от медицински център "Фамилия" също. newsm10 Мога да потвърдя от личен опит, че е добър. Зная, че баща му е бил /пенсиониран е/ един от най-добрите гинеколози в Търново и Г.Оряховица.
Както и д-р Бонева /ако мисля правилно за името/ в поликлиниката. От нея съм много доволна. Тя беше човекът, който ме спаси навремето от едни бактерии, които можеха да ме оставят без деца. Обясняваше ми всичко подробно и обръщаше внимание дори на най-малката подробност.Най-важното е, че не ме психираше, а правеше нешата да изглеждат почти като безпроблемни и леки. БЛАГОДАРЯ Й  newsm51
Надявам се да имаш лека и безпроблемна бременност , леко раждане и здраво и красиво бебче Успех Hug  bouquet

# 8
Какво да ти кажа, в Търново едва ли ще намериш качествен, обаче ти препоръчвам                 д-р Стефан Лазаров от Горна Оряховица - работи в МБАЛ - Горна Оряховица.

# 9
Виждам, че тук преобладават положителните отзиви за д-р Младен Ангелов. Истината е, че точно те ме подведоха и аз реших да му се доверя. В резултат се сблъсках с изключително арогантното отношение на въпросния специалист, който с видимо нежелание и досада ме прие в кабинета си и ми даде направления за изследвания.   На 24 години съм, това е първата ми бременност и смятам, че съм в пълното си право да се вълнувам, притеснявам и да задавам въпроси за това какво предстои. Вместо да отговори на моите запитвания, д-р Ангелов ми препоръча да си купя книга за бъдещи майки. Нима не е  нормално да получиш отговори на въпросите, които те вълнуват, именно от специалист, вместо от многотомната литература за бъдещи майки, част от която всяка бременна жена неизменно изчита?

Когато попитах д-р Ангелов колко и какви изследвания трябва да ми бъдат направени, той ми отвърна: "Пребройте си ги сама". Кажете ми, редно ли е подобно отношение на лекар към пациент? Четох в един американски сайт за бременни, че при първата консултация  лекарят е длъжен да попита бременната жена как се чувства, да й препоръча какви храни да яде и, съответно, да избягва, да й измери кръвното налягане...  Нищо подобно не се случи по време на моята първа т. нар. консултация. Докторът ми каза да ям и пия какво си поискам, дори кола и сладолед, които британските специализирани сайтове категорично зачеркват от менюто на бременната жена. Кажете ми, в такъв случай, кого да послушам.

Крайно съм разочарована от незаинтересоваността и неохотата, с които д-р Ангелов подходи към моята бременност. Нима не е редно в такова положение лекарят да е по-внимателен и да обърне повече внимание? Сега вече знам, че не желая д-р Ангелов да наблюдава бременността ми: след изследванията ще се прехвърля при друг гинеколог, най-вероятно в Плевен.

# 10
  • Мнения: 356
Noisy art , разбирам, че се чувстваш разочарована, и се надявам да намериш лекар, с когото да общуваш по желания от теб начин. Аз обаче продължавам да поддържам доброто си мнение за д-р Ангелов, от когото съм изключително доволна. Според мен той не е незаинтересован, а просто спокоен, уравновесен човек, който не стресира излишно бременните, за които се грижи. За мен не беше важно да броя изследванията. От изядения през бременността ми сладолед нищо лошо не се случи нито на мен, нито на бебето ми  Laughing  За всеки лекар ще чуеш и добро, и лошо. Желая ти успех в търсенето на подходящия за теб доктор и безпроблемна бременност. Очаквам да се похвалиш тук с твоя нов личен гинеколог.

# 11
  • Мнения: 371
 smile3505   Нямам думи и той ли е заприличал на арогантните акули, работещи в болницата!!!!!!!!!

# 12
Чикита, споделям мнението ти, че д-р Ангелов е спокоен и уравновесен, което е негов голям плюс. Освен това му личи, че е голям професионалист. Но истината е, че въпреки положителните му качества, той никак не ми вдъхва доверие.  Особено след моята злополучна консултация в началото на седмицата, при която той демонстрира липса на уважение и явно нежелание да изслуша оплакванията ми и да отговори на въпросите ми. Освен това за малко да ми откаже направление за изследване за токсиплазмоза, въпреки че му обясних, че съм в непрекъснат контакт с котки от началото на бременността си.
Но както и да е. Може ли някой да ми отговори дали е необходимо да се направи гинекологичен преглед в началото на бременността, вкл. цитонамазка и изследване за различни вагинални инфекции? Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт