мнението ви за количкте Chipolino Бевърли

  • 1 039
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 585
Мами, ще се радвам ако ми споделите мнението за количкте Chipolino Бевърли. Laughing
Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 498
Мойта първата беше такава само, че ВИП-стабилна е, но е адски тежка....
От 7 мес. съм с тази и според мен е по-добрия вариант...също е комбинирана, но е лека и маневрена...

# 2
  • Мнения: 1 149
Мойта първата беше такава само, че ВИП-стабилна е, но е адски тежка....
От 7 мес. съм с тази и според мен е по-добрия вариант...също е комбинирана, но е лека и маневрена...

Аз също  имах ВИПа- като се роди бебчо но сега съм с лятна олекотена.Чиполиното е доста тежка но за сметка на това много стабилна и високопроходима Grinningпрез всичко минава.Но ако не живееш по каменисти и трудно проходими местности ти препоръчвам тази  която майчето  е показала по-горе.Успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 702
Много е тежка. Препоръчвам ти да си избереш някой по-лек модел.

# 4
  • София
  • Мнения: 529
Моята беше Бевърли Вип. Аз лично съм доволна. Не знам колко килограма е точно, но ще ти кажа, че месец и половина след секциото си я качвах без проблем по стъпалата във входа.   newsm10

# 5
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз съм с такава. Мисля, че наистина е малко тежичка, но определено е хипер проходима. Не е много маневрена Confused

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Страхотна е!

# 7
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
Стархотна е.Издържа на зверско возене през всякъкви терни с 1 дете и сега я ползвам и за 2 дете,като каката се качва на багажника и се вози там
Модела,които е с двойни гуми откъм главата е още по-удобен,заради маневреността си.Изпитано е.
Успех

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Модела е хубав и удобен за детето.Нашата все още я ползвам,но сега ще вземам лятна,защото тази ми тежи да и откачам коша по няколко пъти като излизам с автомобил.С две думи доволна съм!

# 9
  • Мнения: 351
Определено е много тежка в сравнение с другите модели на чиполино. Ние лично избрахме по-лекия им вариант на комбинирана колична със зимен кош.

# 10
  • София
  • Мнения: 8 272
Моето не е добро.
Това трябваше да е моята количка и съм ного доволна, че когато отидох да я купя ми предложика Chicco Pick-Up разликата бе 40 лв.
Моя позната си я купи разликата м/у децата ни е точно 1 г. ами като излязохме веднъж на разходка и поисках да я вдигна, е не успях с 4 месечното й бебе.


# 11
  • Мнения: 4 428
Много е тежка. Не си заслужава, при положение, че има и по-леки модели  Grinning
Виж новите модели. Ще ги има по магазините към края на месеца. Най-новия модел изглежда много добре  Grinning
Иначе от старите Пукито май е един от най-сполучливите. Имитира модел на Джордани. А в новата колекция е в комбинация със столче за кола. Още по-добре

# 12
  • Мнения: 61
Можети ли да ми дадете линк към Vip colection в страницата на Чиполино ги няма

# 13
  • Мнения: 3 447
Ще повторя повечето мнения  Simple Smile Че е стабилна - стабилна е. Но е трудно маневрена и много тежка - май е една от най-тежките колички изобщо. Поради тази причина почти не съм я ползвала (нямаме асансьор). С две думи - не съм доволна, ако трябва пак да избирам - ще се спра на друга.

# 14
  • Мнения: 1 186
много са хубави тези колички с единственния недостатък че са доста тежки и неудобни за качване и слизане по стълби иначе като качество и външен вид са добри  Peace....Първата ни количка е такава- Беверли и си я пазя защото е ползвана около 5 месеца ..
а втората ни количка е такава
Много съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт