Въпрос за Клостил

  • 851
  • 7
  •   1
Отговори
Момичета, някоя от вас пила ли го е по три таблетки на ден? На мен ми се виждат множко-но по-ниска доза на мен не ми действа.
Кажете ми какво да правя-да го пия ли или не. Аз съм с поликистоза и хормони в норма.

# 1
  • Мнения: 7 716
Не е толкова голяма дозата. Максималната е пет. Тест за проходимост на тръбите имаш ли? И повече от три пъти не е много желателно да се пие.

# 2
пет на ден Shocked? на листовката пише максимум по три. Тест за проходимост ще си правя точно преди това. Но и това ме притеснява, защото приятелят ми има ентерококи, следователно и аз ги имам -а доктора не обърна голямо внимание на това.

# 3
  • Мнения: 7 716
Възможно е той да има, а ти да нямаш. Обаче непременно си направи микробиология преди теста.

# 4
Докторът ми каза, че по време на снимката се дезинфикцира със специален разтвор и няма опастност от навлизане на бактерии.
Но и на мен ми се струва малко съмнително.

# 5
  • Мнения: 547
Вики,преди снимката си направи микробиология.Ако има бактерии аз на твое място бих се консултирала и с друг лекар дали е безопасно да се прави снимка.А това че приятелят ти има бактерии не означава че и ти имаш.При нас откриха на мъжа ми,но аз нямах.Успех!

# 6
Благодаря Ви за помоща. Вече си записах час за микробиология. А какво ще кажете за клостила-да го пия ли и дали може да има последици?

# 7
  • Мнения: 7 716
Пий го. Вероятността да успееш е голяма. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт