До всички, които имат активна гимнастика на Чиполино...

  • 2 022
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 541
.. и са заблеяни като мен. Ние имаме мечето и чак днес установих че едната лапа на Мечето и пискюлът на шапката му свирят т.е. издават някакъв звук, като гумените играчки, като ги натиснеш (сигурно и Пеперудата има някъде).
От две месеца го имаме и чак днес забелязах,  моите много се хилят като натискам лапата и тя квичи (забавлявяхме се половин час), та затова пускам темата  Laughing.
Сори, ако на някой му се вижда тъпа  Embarassed

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Сигурно задавам тъп въпрос, ама може ли някой да ми обясни или да покаже какво е това чудо "активна гимнастика". Срещам го на няколко места вече из форума и се чудя, и се мая що е то...  Embarassed  Grinning Мерси!

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Ей-това:

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: Зъхи
Сигурно задавам тъп въпрос, ама може ли някой да ми обясни или да покаже какво е това чудо "активна гимнастика". Срещам го на няколко места вече из форума и се чудя, и се мая що е то...  Embarassed  Grinning Мерси!

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_106&products_id=812
ето я

# 4
  • Мнения: 790
За лапата знаех - показаха ми в магазина, но нашия пискюл не свири. Отидох да го пробвам  щом прочетох постинга, но уви. Сигурно при прането съм "удавила" свирката му. Laughing  Laughing
Ние вече бележим голям напредък в играта след като бяхме игнорирали играчките и повече спяхме на мечето. Сега е голямото ритане, бутане и подвикване.

# 5
  • Мнения: 5 255
Биби, и аз скоро видях, че на палячото му пи-бипка нослето  Blush
Споко не си единствената  Crazy

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 694
Въобще не бях видяла и разбрала. Затова Благодаря.

# 7
  • Мнения: 3 153
Биби и аз съм заплес и видях миналата седмица свирките.........иначе и ние го имаме от мечето откакто се роди Иво:)

# 8
А колко струва тази активна гимнастика на Чиполино? И откъде я купихте?

# 9
# 10
  • Мнения: 4 915
38 лв е мечето, 42 лв май беше пеперудата. Има ги в Штъркел.  Simple Smile

Биби, мерси за откритието Grinning ...Щот и аз съм заплес... Mr. Green

# 11
Цитат на: Free Soul
38 лв е мечето, 42 лв май беше пеперудата. Има ги в Штъркел.  Simple Smile

Много благодаря! Штъркел ми е много удобен магазин.

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А тези дето имат Пеперудата,на нея какво и свири?

# 13
  • София
  • Мнения: 8 275
Извинявайте за въпроса но какво ми е толкова хубавото на тези "Активни гимнастики" струват ми се малко безмислени ..., но аз все пак не съм бебе Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 263
Цитат на: Зъхи
Сигурно задавам тъп въпрос, ама може ли някой да ми обясни или да покаже какво е това чудо "активна гимнастика". Срещам го на няколко места вече из форума и се чудя, и се мая що е то...  Embarassed  Grinning Мерси!

Ей това е мечето на Чиполино: http://www.family-bg.com/catalog/product_info.php?cPath=84_125&a … b13a70a60bea0d0bd
и аз открих късно, че лапата му бибитка........ама ако става дума за същото мече пискюла не издава звуци  Sad

Общи условия

Активация на акаунт