Злоядо 3 месечно бебе - моля за съвет

  • 1 179
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Моля да ми дадете съвет. Моята дъщеричка е почти на три месеца но от един месец насам яде по четири пъти на ден като има хранения в които дори не си изяжда млякото понякога я дохранвам с лъжичко но често тя изобщо не иска да го гълта и се отказвам да я мъча. Да спомена че упорито се опитвам да я кърмя но нямам кърма а едва на хранене имам по около 20-30 мл, и добавям Атамил 100мл, от няколко дни взех Миломил защото прочетох във форумите че го препоръчват за злояди деца но и с него не постигнах особен успех. Знам че не нормално да яде толкова а трябва да е на 6 кратно хранене. Какво мога да направя, притеснявам се че мога на я отвратя от храна защото буквално я тъпча. Пробвала съм и да я храня по малко и по-често но пак без резултат на по кратки интервали тя изобщо не се и опитва да дръпне от шишето.
Бях доста многословна, надявам се да ми дадете съвет.

# 1
  • Мнения: 5 760
Ако тегловната крива е добра няма нищо тревожно. Просто някои деца се нуждаят от по-малко храна. Ако не ее добре да се прегледа от гастроентеролог и да Ви предложи храна и хранителен режим. Честата смяна на храните прави също децата злояди.

Общи условия

Активация на акаунт