Пак за боята и къната...

  • 482
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Мислех да се къносам с тъмнокафява къна. Рекламираха ми някаква турска насипна и мислех да си поръчам на един познат да ми донесе.
Във форума прочетох че след къната ако реша да си боядисам косата няма да стане.Колко време трябва да се изчака?
Четох и , че има много хубави бои без амоняк,които са по-щадящи от къната.От коя марка боя сте доволни(само да добавя че имам
5-6 бели косъма и се надявам боята да ги покрие).

# 1
  • Мнения: 107
Аз преди 7-8 години се къносвах и като реших, че ще се боядисвам, фризьорката ми каза, че трябва да минат поне 3 месеца.
Дълго време ме боядисваха с Лореал, но от една година смених салона и боята.
Сега ме боядисват с една италианска марка боя  \Алфапарф \и съм много доволна Simple Smile
 "Остаряването" е много по-добро. Цветът изсветлява без да губи блясък и косата не стои изтощена, както беше с Лореал.

# 2
  • Мнения: 4 733
Има хубави безамонячни бои...По-добре с тях, а не с къна.

# 3
  • Мнения: 177
При мен беШе нужно да се отреже къносаната коса, zаЩото върху нея просто не хваЩаШе боя. И така. Или чакаШ да ти иzрастне къносаното, или трябва да го подстрижеШ. Моят съвет е да се боядисаШ направо с боя. Теzи къни съдържат повече оцветители от някои бои.

# 4
  • Мнения: 472
Има хубави безамонячни бои...По-добре с тях, а не с къна.
Моля те пиши ми коя марка да потърся.Досега не съм се боядисвала и искам да пробвам с  качествена боя за да не съжалявам после.

# 5
  • Мнения: 4 733
На Лореал има много хубави кафеви цветове.

Общи условия

Активация на акаунт