работа в 2be

  • 591
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 494
Подадох документи за работа в 2be и сега ме викат на интервю. Малко ми е притеснено, защото нямам познати, които да са работили там, а ми трябват впечатления от първа ръка - какво е отношението към персонала, какви са средните заплати, можеш ли да си ползваш отпуската, без да те карат да се чувставаш виновен и такива работи...Моля, ако някой знае нещо, да сподели. Ще съм много благодарна Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 88
Заплатите са доста добри, но се работи по 6 дни седмично. Доколкото си спомням работят на смени, а не 2х2, но може и всеки магазин да си го определя това. Отношение към персонала....Имат толкова много магазини, че никои не би и могъл да има конкретно отношение към теб, но за заплащане са коректни. Колкото до почивките и отпуските - във всички такива вериги имаш право на някаква отпуска лятото, но след това си "връшташ" на колегите, които са ти работили смените.
Надевам се да съм била изчерпателна. Ако имаш още конкретни въпроси - питай:)

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=73

Само, дето всеки бивш служител би се изказвал така.

# 3
  • Мнения: 9 990
Браво, Гита, аз щях да дам същият линк..... Laughingтака се бях засилила, добре, че те видях... Hug
Освен това-имам приятелка там, скъсва се от бачкане, работи се често до късно. ако си с дете и няма кой да ти го взима, направо е ад, наемаш жена/, постоянно им вдигат таргета, който трябва да изпълнят и на финала с повече от 500 лв рядко си тръгва на месец...което никак не е много, за количеството работа и на практика, въпреки всичко-преизпълненият таргет...така че...ако имаш нерви-попрочети нещичко от линка на Гита-може пък и да ти се изясни ситуацията./ ако доволните настоящи служители бяха повечко-фирмата щеше да е в другата колонка-на доволните и хвалещите, така че....не е само до напуснали служители, които плюят ми се струва. ThinkingУспех, каквото и да решиш!

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 18:52 от пенелопа

Общи условия

Активация на акаунт