Игри за най-най малките

  • 1 302
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 567
Здравейте мами,
с какво занимавате бебетата си на около 2-3 месечна възраст? Освен говорене и детски песнички имате ли други идеи?

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...активна гимнастика, играчки, които пеят и се  въртят над леглото...раздвижване, учене на "боц"....такива неща:)

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня на тази възраст беше много впечатлена от огледалото /тя и сега си се кефи много като се гледа де  Laughing /
Иначе дрънкалки разни, по-пъстри.

# 3
  • Мнения: 2 567
Благодаря ви за идеите. Купих си вчера една книжка и там има интересни предложения за игри на всяка възраст  Grinning

# 4
  • Мнения: 5 877
Връзвах й звънчета за крачетата и ръчичките - нали по това време си ги откриват. Много се кефеше. Е, не едновременно де.

Връзвах над нея разни шарени неща и ги сменях всеки ден - разни шарени джунджурийки, тя още не можеше да ги достигне и счупи. Коледни играчки вършат чудна работа.

Пусках й музика и танцувахме вечер - много се кефеше на Йо-Йо Ма и Боби Макферин (аз също).

Много обичаше да я паркирам с количката под някое дърво и да гледа как вятърът мърда листата.

Приказвах й, докато правя нещо. Тя се кефеше, че й обръщам внимание, а на мен ми беше по-забавно.

Общи условия

Активация на акаунт