Кажете как да направим торта за кърмачета!!!

  • 1 821
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 876
Майчета кажете като едни видни готвачки с опит  cook как да спретнем една торта за малко захранени кърмачета  Rolling Eyes /как го обясних само/

Правили ли сте подобно нещо?
Аз си мислех за бисквитена newsm78 но ако имате идруги идеи и нещо за окраса newsm78

Приемаме всякакви предложения  chef bowuu

# 1
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравей ketito! Simple Smile

ЕТо последната подобна тема, в която има линк към превъзходната торта за кърмачета на Хедра - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157943.0

За украсата - хвърли поглед в темата за Глазурите и Моите любими торти.

Или пиши как си я представяш(най-добре в някоя от двете теми) за да се опитаме да помогнем!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 876
  bouquetБлагодаря
Извинете,че повтарям други теми  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 737
Нареждаш на дъното на една тава/форма за торта 1 пакет бисквити.
В литър кърма (може и замразена) разтваряш 1 ч. чаша захар, добавяш пакетче ванилия и сваряваш. Добавяш нишесте и с получения крем заливаш бисквитите.
Отгоре украсяваш с плодове.

# 4
  • Мнения: 3 926
Нареждаш на дъното на една тава/форма за торта 1 пакет бисквити.
В литър кърма (може и замразена) разтваряш 1 ч. чаша захар, добавяш пакетче ванилия и сваряваш. Добавяш нишесте и с получения крем заливаш бисквитите.
Отгоре украсяваш с плодове.

А сега, като видна кърмачка, кърмила 9 месеца с помпа, обясни на момичето как се събира въпросният литър кърма Mr. Green

По темата - можеш да накиснеш бисквитките в компотче и да свариш леко нишесте. А тортата на Хедра беше кученце - доста симпатична Grinning Със сигурност някъде из ффорума имаше рецепти за постни сладкиши - без яйца и мляко, та може да се ползват техните рецепти за основа. НО бисквитената тортичка си е класика за малко захранени и за такива с алергии.
Успех и да се похвалиш Grinning

# 5
  • Мнения: 1 737
Пфу, издаде ме!   Whistling
Аз пък чаках някой да ме вземе на сериозно, че да се посмеем...  Joy
Някои имат смайващи количества кърма по фризерите и гледам тук - там започва търговия със сапун. Знам само, че на крем-карамел не става, пробвала съм и никак не е вкусен резултата.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт