електрическа помпа Авент или Медела?

  • 2 126
  • 10
  •   1
Отговори
Мили мами, които имате опит с подобна техника, ще споделите ли опита си, защото се колебая коя от 2-те да си купя!?

Търсачката тук непрекъснато ми казава, че сървъра е претоварен и не мога да намеря информация дефакто Sad, а пък съм решила възможно най-бързо да се снабдя с един от 2-та уреда.

Благодаря предварително!

П.П. предполагам, че някои майки ще препоръчат ръчната помпа на Авент. Имам вече опит с нея.

# 1
  • Мнения: 247
Извинете ме  bouquet, че с такова име зададох темата. Аз съм авторът, но писах от чуждо PC и не исках да се logg-вам на него.

# 2
  • Мнения: 994
аз съм за Medela Pump in Style.

# 3
  • Мнения: 278
Ползвала съм и двете и да ти кажа разликата е огромна! С две ръце съм за Авент! Изпомпва всякакви бучки без проблеми, а тъпата Медела - не, слагах си горещи компреси, за да се изцедя! Хич не се колебай ако ще даваш пари, вземи си Авент  Hug

# 4
  • Мнения: 994
не ми се вярва AVENT да е по-добра от Medela - те са професионални.
Аз имам ето тази и мога да кажа, че за 20 мин ми оправяше гърдите и ми помогна да си вдигна кърмата



AVENT не мисля, че имат толкова добра електрическа помпа.

Ето тук има и други видове на същата помпа, която по мои щателни проучвания е най-добрата. в американските болници работят само с Medela.

http://www.toysrus.com/search/index.jsp?kwCatId=&kw=medela%2 … /2255957&sr=1

# 5
  • Мнения: 366
 Аз от самото начало имам Медела и съм супер доволна, не съм имала никакви проблеми с нея, незнам как е с авент, но гласувам за Медела ел. помпа......

# 6
  • Мнения: 278
Пак повтарям, че съм ползвала и двете! В началото замених ръчната на Авент с ел. Медела и ми се видя супер облекчение, но я върнах на момичето, което ми я даде, защото ще ражда скоро и си купих на Авент. Много е по-щадяща и се изцеждам по-бързо с нея!

# 7
  • Мнения: 247
Благодаря ви, момичета!
Явно отзивите и за 2-та модела са общо взето добри.

Ще се радвам, ако ми отговорят още мами с личен опит! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 664
Доста пъти съм писала в такива теми...Имам Медела, електрическата, цедих с нея всеки ден в продължение на 6м. и съм безкрайно доволна...бързо, лесно, нетравмиращо за гърдите (въпреки че я слагах на максималната скорост). Медела са професионалните помпи, за разлика от Авент, и в цяла Западна Европа за символ за качество, само тях ползват в родилните домове.

# 9
Medela  e nai-dobrata, prosto e nai-dobrata...

# 10
  • Мнения: 1 584
Аз бях пускала същия въпрос Simple Smile
Ето ти линк към моята тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143483.msg2736748#msg2736748

Аз се бях спряла на Авент IQ, но стана проблем с доставката и така и не я получих  Cry

Общи условия

Активация на акаунт