Кой номер дрешки за 8 месечно бебе?

  • 1 220
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Трябва да купя подарък за 8 месечно бебче и то утре Wink .Ориентирайте ме какъв номер би трябвало да гледам ,като дори незнам колко тежи  и колко е високо. ooooh!

# 1
  • Мнения: 259
Зависи от детето но размер за осем месеца е 74см.

# 2
  • Мнения: 301
по принцип можеш да попиташ в магазина продавачката Peaceби трябвало да ти предложи подходящия размер за определената възраст Hug
а другото което ще те посъветвам е най-добре или да попиташ майката на бебчето(тя най-добре ще те насочи,за да не вземеш нещо малко което или да не може изобщо да облече или да облече 1-2 пъти)или ако няма как да я питаш вземи нещо по-голямо поне един размер-така дори сега да му е голямо,ще може да го носи,бебчетата израстват бързо и на дължина,и на кг.

А колкото до кой номер- индивидуално е за всяко бебче,но въпреки това  за 8 месеца би трябвало да му стане или 68см.или 74см.
и още нещо което се сещам е че на повечето дрешки си пише на етикета за колко месеца са-бодита,блузки напр.0-3;3-6;6-9;12м.

Дано да съм ти помогнала Heart Eyesи не се притеснявай да питаш продавачките,те обикновенно питат за колко месечно бебе Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
74 е размера за 6-9 месеца. Мен ако питаш й вземи от 9-12 месеца (размер 80). Дъщеря ми е на 8 и половина и въпреки, че е слаба за месеците й винаги купувам по-големи дрехи: предпочитам да са й по свободни, за да й е по-комфортно. Peace

# 4
  • Мнения: 124
  bouquetБлагодаря ви!Ориентирах се горе-долу.

Общи условия

Активация на акаунт