Дали не съм се предозирала с витамините на HIPP?

  • 536
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте! Лекарката в 8 месец ми изписа витамините на HIPP- сиропче в 2 шишенца. Каза да ги пия зимата. Но тя е доста отвеяна и нещо почвам да се съмнявам в нея. Първо каже за нещо пий го, после ама защо още го пиеш. Мисълта ми е някоя от вас пила ли е тези витамини и как? Аз изпих 2 опаковки с общо 4 шишенца. Сега съм на третата, но почвам да се съмнявам, че съм се предозирала. Не съм правила никаква почивка. Дали нещо не съм навредила на бебто си с тези витамини? Моля ви кажете вие как сте ги пили, че много се притеснявам. Вече съм в 9 месец и ще взема да я сменя тази лекарка, макар и късно. Много ви благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 27 524
По време на бременност могат да се пият витамините нон стоп, не се почива. Аз ги пих 9 месеца без почивка. Не си се предозирала, следвай указанията на опаковката на твоите витамини и не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 881
По време на моята бременост пих витамини през 5,6,7 мес.,защото на пазара нямаше качествени плодове и зеленчуци.Така че мисля,че не можеш да навредиш по никакъв начин на твоето бебе.Успех и скоро най-сладкото бебченце.

# 3
  • Мнения: 82
Аз изпих само една опаковка от витамините на ХИП(т.е.2 шишета)и то защото бях леко настинала.Иначе доколкото знам тези витамини са подходящи да се пият през цялата бременност,така че не се притеснявай  Peace

# 4
  • Мнения: 253
Аз пия Hipp от началото на 4-ти месец, сега съм в 6-ти и не съм ги спирала. И не мисля да ги спирам. Вярно е, че сега има какви ли не плодове и зеленчуци дори и през зимата, но все пак ми се струва разумно да пиеш и витамини. Доколкото знам тези на Hipp са повече екстракт от плодове, отколкото химически съставки.

# 5
  • Мнения: 287
Аз също пих витамини (Матерна) през цялата си бременност. Ако си ги пила по указанията на опаковките- всичко е ОК.

# 6
  • Мнения: 817
Пиех витамини през цялата си бременност Peace

# 7
  • Мнения: 1 186
Пиех витамини през цялата си бременност Peace
И аз така  Peace...Матерна и Фолиева киселина

# 8
  • Мнения: 146
Здравей, на мен лекарката ми е казала 30 дни да ги пия и след това 15 да почивам и отново да ги започна.

Общи условия

Активация на акаунт