Много го обичам

  • 1 920
  • 21
  •   1
Отговори
Не мога да бъда непрекъснато с него, а така много искам. Това е човека, за който съм мечтала винаги. Имам си семейство. Не искам и не мога, въпреки проблемите да напусна семейството си. Семейството е свято и не може да се пренебрегва. Никога няма да забравя човека, който най-много обичам. Той ще бъде винаги в сърцето ми. Просто исках да споделя.

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ако е само това, да споделиш и не искаш да си разваляш семейството прекрасно! аз не съм толкова силна, май! признавам си!ама пък да се живее платони4ески с един и реално с друг, леле, ще стане каша!

# 2
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ти си много объркана,хем много го обичаш,хем не искаш да си постоянно с него newsm78??????Поне за мен е малко объркващо всичко това,но дано всичко се оправи и се почувстваш по добре! Peace

# 3
  • Мнения: 4 665
Аз не успях да се откажа и не съжалявам, че избрах по-трудния път.

# 4
  • Мнения: 1 202
Ами след като го обичаш въпросният човек толкова много и не си щастива в брака ти не трябва да продължаваш да живееш така . Все пак си достатъчно възрастна за да решиш какво искаш . Thinking

# 5
  • Мнения: 7 723
Обичай си го, няма лошо  Laughing

# 6
  • Мнения: 636
Не мога да бъда непрекъснато с него, а така много искам. Това е човека, за който съм мечтала винаги. Имам си семейство. Не искам и не мога, въпреки проблемите да напусна семейството си. Семейството е свято и не може да се пренебрегва. Никога няма да забравя човека, който най-много обичам. Той ще бъде винаги в сърцето ми. Просто исках да споделя.

Хм, много са ти страстни чувствата. Харесва ми как мислиш. И аз на твое място бих постъпила така. Щом си държиш на семейството, няма смисъл да се разделяш с мъжа си. Още повече, че така копнеейки за другия си изграждаш идеален образ за него. Както навремето може би е било с мъжа ти преди да създадете семейство и да попаднете в рутината на брака. Носи си го в сърцето дори и пътищата ви да се разделят. Така винаги в момент на мъка ще можеш да си го викаш като скъпо споменче в съзнанието си. Аз самата съм изживявала нещо подобно преди време.

# 7
  • Мнения: 4 555
Хм, много са ти страстни чувствата. Харесва ми как мислиш. И аз на твое място бих постъпила така. Щом си държиш на семейството, няма смисъл да се разделяш с мъжа си. Още повече, че така копнеейки за другия си изграждаш идеален образ за него. Както навремето може би е било с мъжа ти преди да създадете семейство и да попаднете в рутината на брака. Носи си го в сърцето дори и пътищата ви да се разделят. Така винаги в момент на мъка ще можеш да си го викаш като скъпо споменче в съзнанието си. Аз самата съм изживявала нещо подобно преди време.
Да, съгласна съм.
Идеализирането на невъзможната любов е нещо много често срещано. Почти винаги ако се събереш с него се оказва, че не е толкова прекрасно, колкото когато просто мечтаеш за него.
Аз пък съм се научила да не вярвам на халюциногена, наречен влюбване. Той те кара да мислиш и чувстваш какви ли не неща, които много скоро се изпаряват. Човек понякога така си въобразява и се самонавива, че не е истина...
Понеже всеки от нас има копнеж по идеалната любов с идеалния любим, винаги се стремим да вкараме текущата връзка в тази рамка на идеалност.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък не си представям да живея с един, а да мечтая за друг. Ама всеки си е башка луд.

# 9
  • Мнения: 6 991
Аз пък не си представям да живея с един, а да мечтая за друг.
И аз не мога. Мога да пробвам, но мъжът ми ще усети и то...какъв е смисълът, щом няма да си е така прекрасно семейството ми както сега...

# 10
Много ме е срам ,но трябва да си призная че и аз обичам един мъж ,а съм омъжена за друг... Embarassed Confused

# 11
  • Мнения: 58
Обичай го! Любовта прави човек по-богат. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 185
Много ме е срам ,но трябва да си призная че и аз обичам един мъж ,а съм омъжена за друг... Embarassed Confused
Това сигурно е ужасно и мн.трудно Rolling Eyes Sad

# 13
трудно е,трябва да вземеш решение,защото не може да продължаваш така.
АКО ИСКАТЕ ДА ВИДИТЕ МОЙТЕ СЕМЕЙНИ СНИМКИ:http://apps.rockyou.com/rockyou.swf?instanceid=53054314

# 14
  • Мнения: 3 537
Аз пък не си представям да живея с един, а да мечтая за друг. Ама всеки си е башка луд.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт