Скачате ли на въже?

  • 15 125
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Това е новият ми начин на отслабване,от който се надявам да има ефект.Мъжът ми ми купи от Пикадили много хубаво въже,нещо като шнур е,не е въже,с дръжки,но определено много удобно,достатъчно дълго и не спъвам или оплитам. LaughingПървият ден правех 3 серии по 20 скока,втория ден започнах с 20,после 30 и третата серия с по 40 скока.Днес ми е трети ден и усещам че с лекота увеличавам бройките,минах на 3 по 5-скока,а привечер на 60.Първо скачам с два крака,после с левия и десния по отделно.Скачам по 3 пъти на ден,като една серия ми идва 150скока,после пак толкова и така докато мога.Искам да ви кажа,че имам мускулна треска на цялото тяло,корем,талия,крака и ръце,странно но е добре.То все едно си тичам,кво,същата работа,само че на място:lol: и много се потя,като се почне от шията,та надолу,което също е добре.
  Та исках да питам някои от вас скачат ли на въже или са скачали,и имали ли сте някакъв резултат при положение че сте го правили редовно.Отслабнахте ли,стегнахте ли се и въобще доволни ли останахте от резултата? Grinning

# 1
  • Мнения: 252
Как ме подсещаш Peace Като ученичка и преди да забременея много скачах.За отслабване не знам, защото винаги съм била слаба.Обаче за стягане е супер ефективно.Гъзето и краката стават на кокъл  bouquetОще утре ще ходя до някой детски магазин да си купя Hug

# 2
  • Мнения: 4 390
Така се разгрявам, преди тренировка. Simple Smile
Резултатът - стегнати бедра и дупе. Peace

# 3
  • Мнения: 511
Май ме няма в това скачане newsm78 Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Еее супер,дано скор ода развявам стегнато дупе и бедра Laughing,ма да де и аз так аси мисля,че най-малко ще се стегна.А как мислите целулитчето дали се влияе от такъв тип тренировки? newsm78А коремчето? Laughing

# 5
  • Мнения: 583
а вие скачалите бихте ли споделили с мен колко пъти седмично, по колко серии сте правили. искам да се стегна малко. иначе съм скачала, но след 20-тия скок едва дишам и дотам. но сега искам да спра/или поне да сведа до 2-3 Embarassed/цигарите и да раздвижа малко кръвта. Peace
карчева, ти сигурно не пушиш щом с такава лекота се справяш! успех !:peace:

# 6
  • Мнения: 583
да кажа само, че в студентските години един учител по физическо ни караше/момичетата/ да скачаме на въже, защото прибирало ханша и стягало дупето и бедрата. ама ние все му мрънкахме, че ни мързи smile3537

# 7
  • Мнения: 11 534
Добре,че ме подсети.Купих си въже преди месец,но още не съм започнала да скачам.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
а вие скачалите бихте ли споделили с мен колко пъти седмично, по колко серии сте правили. искам да се стегна малко. иначе съм скачала, но след 20-тия скок едва дишам и дотам. но сега искам да спра/или поне да сведа до 2-3 Embarassed/цигарите и да раздвижа малко кръвта. Peace
карчева, ти сигурно не пушиш щом с такава лекота се справяш! успех !:peace:
Да даа,пуша като комин....ама наш как ми излизат фасовете Laughing.Просто след като първия ден поскачах,всеки следващ ми е все по лесно и увеличавам бройката с по 10.Пробвай и ще видиш,но въжето е много хубаво или по точно шнура,супер удобно е и пада тежко.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никакъв ефект при мен. Скачах цяла зима, всеки ден - по много. Тогава нямах у дома тренажор и реших, че въжето ще свърши работа. Нъцки.
Не, че ме питаш, но съм много доволна от крос тренажора. Голям кеф е, много е приятно и има видим ефект. Имай предвид, че аз тичам всеки ден по 40-тина и повече минути близо три години, та не съм нито отпусната, нито дебела. И пак има видим ефект.  Peace Откакто съм бременна, спрях тичането и се метнах на тренажора. 
П.П. При предишната бременност карах велоергометър, но то си беше мъка да въртиш педалите... Confused

# 10
  • Мнения: 27 524
Не, в момента не, но съм скачала. Има ефект, помага много. Един съвет - ползвай хубав сутиен, който да държи гърдите ти добре, много е лошо за тях тръскането и друсането, ако не са пристегнати!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз съм скачала и имаше ефект.Сега ме надъха да почвам пак, КАРЧЕВА Peace

# 12
  • Мнения: 1 813
И аз усещам ефекта когато скачам в училище.
Нека да ми се смеят другите,аз нали си знам  Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 6 958
Мацкааааа ефект има с въженцето... при едно постояннство има...  Hug

Преди като го ползвах определено оказва влияние на дупарата  hahaha но получих оплакване от магазините под нас (на 1 етаж съм), че нещо си незнайно от къде вдига много шум по някое време на денонощието  Joy Еми то като тежа цял тон  hahaha направо умряххххх...  Joy

Ейй не съм го ползвала повече от 2 години... Това ме подсети да взема и аз да се включа с теб  Hug Дано не получа ново оплакване  Joy

hahaha  Joy  hahaha

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 958
И аз имам въже и скачам /отскоро/, но е много леко и ми се оплита в краката, защото не може да се върти бързо. Трябва да си купя тежко. Иначе обичам да скачам от малка. За ефекта още незнам - ще поживеем, ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт