Пак гавра с Албена и Максим

  • 3 658
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 181
Е момичета омръзна ми честно, всеки път се заричам, че няма да гледам повече Tired
Пак ги орязаха яко, но това което ме втрещи беше,че до eurosport.bg писали мейли, че какво му било на класирането, толкова си можели #Crazy
Е това вече ме вбеси, нали знаете вица защо на българите не им трябват дяволчета в ада Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 070
И мен много ме хвана яд, но ми мина , а ми държи още от изпълнението. Страхотни бяха.

# 2
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
И аз се възмутих. Видяхте ли обаче как само ги аплодираше публиката.   bouquet Явно й бяха любимци. Дано успеят на световното в Япония, японците умират за Албена и Максим. Все пак остава утехата, че са световни и титлата я извоюваха, не къде да е, а в Америка /Канада/. Просто се изкефик когато и канадската и американската двойка ги тикаха и бутаха с клизма, ама нейсе.....победиха Албена и Максим.

# 3
  • Мнения: 2 070
Кажи вица.

А помните ли, имаше миналата година едни литовци, страхотни бяха, приключиха ли със пързалянето? Очаквах да ги видя, защото и те много ме радваха, ама...

А А&М бяха за злато с това изпълнение, жалко, че преди това са дръпнали назад, аз гледах само днес. Хриси, винаги е така, аз винаги беснея. Преди много време, мисля че Мария Петрова още се състезаваше в худ гимнастика, в състезанието за ансамбли нашите останаха втори след едни гъркини или испанки, не помня, които изпускаха обръчи и топки и ходеха да ги гонят и пак им дадоха златото. С тия лобита мобита е голяма тъпня.

# 4
  • Мнения: 1 273
Ей аз съм пропуснала. Какво  стана пак ли ги прецакаха. И заради кой тоя път?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 108
Хубаво, че пускате такава темичка, да си кажа и аз възмущението! Отново съдиите бяха против Албена и Максим, отгоре на всичкото нямаше съдия от България в журито, защото през 2006г. те са пропуснали европейското и поради това сега не е включен съдия от тяхната страна;  но в такива случаи регламентът позволява да се отправи специална молба от Федерацията на съответната страна и да бъде включен съдия- нещо, което не е направено от нашата Федерация! Освен това, нали чухте за пируета в задължителната им програма, който през цялата 2006 е бил оценяван за 4-то ниво на трудност (най-високото), а изведнъж вчера техническият съдия го преценява като първо ниво (най-ниското)!

Страшно ги харесвам, абсолютно смятам, че в момента от всички танцови двойки те се пързалят на несравнимо по-високо ниво, и такива мнения като цитираните от коментаторите тази вечер са много недостойни, особено от страна на други българи. Не знам какво повече да кажа, освен че им стискам палци за световното в Япония и че те ще са винаги номер едно за почитателите им в БГ и чужбина!

# 6
  • Мнения: 4 181
sweetkids mama, абсолютно си права.
Аз много се надявам на Япония, но нищо не се знае, все пак и там съдиите са същите, а не публиката #Cussing out
Това за пируета го чух, аз винаги следя фигурното по евроспорт, но не ми стана ясно как е възможно newsm78

apv - този път руското лоби не успя, руснаците ги тикаха, тикаха, но останаха 2-ри, французите спечелиха, но то е ясно, че и те са с много силно лоби Tired

deshtovidi, литовците за съжаление миналият сезон им беше последен и като за последно играха страхотно Hug
Маргарита Дробиазко и Повилас Ванегас, тя е много красива мацка, за съжаление по нашите телевизии не дават от тези професионалните шоу програми на лед, където бихме могли да ги видим

а за вица - ми на нас българите не ни трябват дяволи в ада, защото винаги се намира някой, който да те дръпне обратно в казана Tired

# 7
  • Мнения: 1 273
sweetkids mama, абсолютно си права.
Аз много се надявам на Япония, но нищо не се знае, все пак и там съдиите са същите, а не публиката #Cussing out

Много си права--там съдиите са същите, иначе японците ни обожават. Явно решиха, че сме взели до статъчно медали и сега е време да се върнат към старата практика на оценяване.

а за вица - ми на нас българите не ни трябват дяволи в ада, защото винаги се намира някой, който да те дръпне обратно в казана Tired

За съжаление тоя виц само тъга ми навява Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 2 162
Ние от няколко дни нямаме сателит и много ме е яд, че ги изпуснах. Жалко, че пак се отнесоха несправедливо с тях. На кое място ги класираха? Единствената ми утеха е, че руснаците- Надкина и не знам какъв си, са останали втори. Tired

отгоре на всичкото нямаше съдия от България в журито, защото през 2006г. те са пропуснали европейското и поради това сега не е включен съдия от тяхната страна;  но в такива случаи регламентът позволява да се отправи специална молба от Федерацията на съответната страна и да бъде включен съдия- нещо, което не е направено от нашата Федерация!

През тази година Албена стана председател на нашата Федерация по фигурно пързаляне и предполагам, че може и нарочно да не са я подали- някакъв вид проява на скромност.

# 9
  • Мнения: 4 181
Ние от няколко дни нямаме сателит и много ме е яд, че ги изпуснах. Жалко, че пак се отнесоха несправедливо с тях. На кое място ги класираха? Единствената ми утеха е, че руснаците- Надкина и не знам какъв си, са останали втори. Tired

отгоре на всичкото нямаше съдия от България в журито, защото през 2006г. те са пропуснали европейското и поради това сега не е включен съдия от тяхната страна;  но в такива случаи регламентът позволява да се отправи специална молба от Федерацията на съответната страна и да бъде включен съдия- нещо, което не е направено от нашата Федерация!

През тази година Албена стана председател на нашата Федерация по фигурно пързаляне и предполагам, че може и нарочно да не са я подали- някакъв вид проява на скромност.



Станаха 3-ти, а тъпите руснаци са Домнина и Шабалин, руснаците много сържавах да получат медал тук, защото са в сериозна криза, нямат медалист нито при мъжете, при спортните сребърен медал, при жените е много вероятно да са без медал. Направо срам и позор за тях.

А за молбата Албена каза, че не са знаели, от старото ръководство не са им казали, за съжаление пак става въпрос за дърпането в казана #2gunfire

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Максим в интервюто след програмата
много добре им го каза:
"Майната им на съдиите, майната им на оценките .............""
при това на чист български език  Party

# 11
  • Мнения: 4 181
Максим в интервюто след програмата
много добре им го каза:
"Майната им на съдиите, майната им на оценките .............""
при това на чист български език  Party
ей изпуснах го майка му стара, малкия се събуди, я разкажи по -подробно моля те
Гуендал на какъв език го интервюира, Албена нещо говори ли?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Интервюто беше на английски,
но и аз не чух много, защото и моя малкия
ревеше до мен, но накрая на интервюто
Максим го каза това и затова се заслушах,
защото говореше на български Simple Smile

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 085
хихихи, това ли наистина е казал? Аз не успях да чуя, защото германския коментатор превеждаше интервюто и спомена, че Максим говори на български. Тук също оцениха волната програма като най-добрата и обясниха, защо става това окастряне, просто не им признават степента на трудност при тоя пирует и това е  #Cussing out Жалко, че се случва в последния им състезателен сезон; най-вече за Максим, технически е най-добрият от танцьорите, дано поне продължат да радват с участие в шоу-програми.
Едва ли ще имаме скоро такива успехи  Sad

# 14
  • Мнения: 4 181
хихихи, това ли наистина е казал? Аз не успях да чуя, защото германския коментатор превеждаше интервюто и спомена, че Максим говори на български. Тук също оцениха волната програма като най-добрата и обясниха, защо става това окастряне, просто не им признават степента на трудност при тоя пирует и това е  #Cussing out Жалко, че се случва в последния им състезателен сезон; най-вече за Максим, технически е най-добрият от танцьорите, дано поне продължат да радват с участие в шоу-програми.
Едва ли ще имаме скоро такива успехи  Sad
за съжаление си мисля, че никога няма да имаме Cry
при положение, че в този спорт у нас не се влага нищо Tired
А Максим много добре им го е казал  bouquet
А проблема не е само в пируета, защото в самата волна програма ги класираха 3-ти , което според мен си е чиста гавра.
Руснаците са класи под тях на една поддръжка рускинята се приземи като чувал с картофи, никаква скорост на пързаляне нямат, въобще не ми се говори Sick

Общи условия

Активация на акаунт