моля прочетете (болки в слабините в начална бременност)

  • 7 060
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Братовчедка ми е бременна в първия месец и от два дена има някаква болка ниско в слабините(като при менструация) и много се притеснява,а е на преглед чак във вторник.Споделете моля ви вас боляло ли ви е нещо в началото на бременността.Мен също ме е наболявало и моя гинеколог тогава ми каза,че е от промяната в матката,но не помня дали беше от толкова ранна бременност.Моля ви пишете,защото много сме се притеснили.

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 22:11 от Reza

# 1
  • Мнения: 817
Болеше ме, да, мислих си, че всеки момент ще ми дойде цикъла, абсолютно същите болки имах!

# 2
  • Мнения: 317
Болеше ме по същият начин - затова доста време не си правех тест - мислех че всеки момент ще ми дойде !     Grinning

# 3
  • във фурната
  • Мнения: 596
Да,болеше ме точно като при мензис.Може да пие Но-Шпа 3x1,за да намалят спазмите на маточната мускулатура.Лекарството е безопасно при бременност.Но задължително трябва да я види АГ,т.к. може да се наложи,ако са по-силни болките да пие и някакъв прогестеронов препарат за запазване на бременността.

# 4
  • Мнения: 2 498
Болеше ме точно както преди цикъл-пиех Но-шпа и си почивах повече.....

# 5
  • Мнения: 179
Болеше ме като при цикъл и след консултация с гинеколога ми пиех Но-шпа и Магнерич,обясни ми че тези болки са от разтягане мускулите на матката.

# 6
  • Мнения: 2 208
Да, болеше ме и то доста....и през цялата бременност си ме болеше, пиех Но-Шпа 3х1 и към края Магнерот...
... тези болки са от разтягане мускулите на матката.
Абсолютно вярно  Peace

# 7
  • Мнения: 689
Болеше ме, да, мислих си, че всеки момент ще ми дойде цикъла, абсолютно същите болки имах!
Почти през цялата бременност имах такива болки. Пиех Магнерич и Но-Шпа 3х1.

# 8
  • Мнения: 522
И мен ме болеше така през първия,че и втория месец.Да си почива повече и да не се притеснява Peace.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 555
И мен ме боли по същия начин!  Peace  Нормално е, все пак матката се променя.

# 10
  • Мнения: 236
И мен ме болеше първите2 месеца. пиех Но-шпа и на консултацията ми изписаха прогестеронов препарат. Пове4е почивка и всичко ще е ок Peace

# 11
  • Smallville
  • Мнения: 994
И мен ме болеше,но само първите 2 - 3 месеца,после ми мина Peace
Нормално е

# 12
  • Мнения: 999
И мен ме наболяваше първите месеци и то точно като наближеше датата на  цикъла ми.

# 13
  • Мнения: 1 671
И мен така ме болеше - ниско долу в ляво, все едно ще ми дойде цикъла. Казаха ми, че е от разтягането на матката.

# 14
  • Мнения: 1 032
И мен ме болеше точно като при цикъл. Все пак ако много се притеснява да звънне един телефон на гинеколога, нищо че са почивни дни.

Общи условия

Активация на акаунт