Подарявам Аугментин 1г (12таблетки)

  • 1 657
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 818
Предписаха ми го, изпих две таблетки и се обринах... алергична се оказах.  Ако на някой му върши работа.... не ми се изхвърля, че все пак беше 30 лв. От 1грам е, производител GlaxoSmithKline.

# 1
  • Мнения: 2 818
Радвам се, че на никой не му трябва, но повдигам темата за всеки случай.

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
аз принципно го пия, много добре се повлиявам от него, скоро ще ходя на зъболекар и ако се наложи ще пиша пак, ако не си го дала вече.

# 3
  • Мнения: 2 818
Ок  Hug  (Надявам се да не ти се наложи! )

# 4
  • София
  • Мнения: 3 109
В момента синът ми пие Аугментин- сироп 457 мг. Той е на 8 год. и половина, но е висок и едър за възрастта си- тежи 38 кг. Почти е сигурно, че ще се наложи да пие още една опаковка, и ни посъветваха да вземем направо таблетки, тъй като настоящата доза му беше слаба и трябваше да я увеличим. Разбира се, от таблетките той ще пие по половин таблетка. Ако вече не си го обещала на някого, би ни свършил добра работа, защото двете деца се разболяха едно след друго и...какво да ти кажа, доста се поохарчихме около лекарствата им...

# 5
  • София
  • Мнения: 3 109
Вече писах на Мактуб на лични, но да напиша и в темата. Отказвам се да взимам антибиотика- вчера нашият свърши преждевременно и се наложи спешно да купим от аптеката.

# 6
  • Мнения: 2 818
Все още не е подарен....

# 7
Здравей!Още ли го подаряваш този аугментин, че аз съм със стафилококи и трябва пия, повлиявали се добре от него.Благодаря!

# 8
# 9
Как мога да го взема, да преборя тези гадни стафилококи, от които съм се разболявала все сериозно и се чудим защо.Ето мой имейл nedialkad@abv.bg
Благодаря сърдечно!

# 10
  • Мнения: 2 818
Писах ти  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 2 818
Подарен

Общи условия

Активация на акаунт