желаещи за некст?

  • 3 672
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
И аз да попитам -как става пазаруването от този сайт

http://order.next.co.uk/page.asp?b=X39&p=512&o=1

има ли доставка за БГ,колко излиза?И евентуално има ли желаещи ако има доставка  до тук? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 522
Ааа,коте,за тука и аз съм навита само да има кой да помага Grinning.Пу,пу дано има желаещи Praynig

# 2
  • Мнения: 3 457
ох дано ,че идва годинка ,а аз искам да е спортно облечен и вече съм си нахаресала Mr. Green

# 3
  • Мнения: 522
ох аз от един бърз преглед само колко неща харесах Whistling...
Айде бе,хора !На помощ Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 10 983
С удоволствие бих се присъединила  Peace

# 5
  • Мнения: 4 362
Коте,нали знаеш че съм с теб навсякъде  Mr. Green ,ей сегичка ще разгледам и ще видим дали има доставка до БГ  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 4 129
Трябва ви познат от Великобритания. Не доставят до България. Аз колко пъти съм въздишала по този сайт и накрая взимам нещо друго.... Лошото е, че и транспорта не е много евтин. Преди малко си говорихме с nana_cool, че пакет до 2 кг е 10 лири. А след това ства много скъпо. Например пакет от 6 кг е 37 лири.

# 7
  • Мнения: 2 498
И аз съм с вас-къде без мен Simple Smile?!

# 8
  • Мнения: 1 186
много готини дрехи има в този магазин и е жалко че не можем да се възползваме  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 10 983
Ще стане ли или да не се надявам  Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 457
ами незнам и аз сутринта търсих нана за да я поразпитам-тя тя ми даде този сайт Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 284
леле и аз си харесах сумати работи, цените са супер а намалението е просто  ooooh!
и ако имаш познати от Великобритания става ли  Thinking

# 12
  • Мнения: 3 457
аз доколкото разбирам това е доставката за Великобритания newsm78
Коте,нали знаеш че съм с теб навсякъде  Mr. Green ,ей сегичка ще разгледам и ще видим дали има доставка до БГ  Wink
  ам да сега остава и да намерим кои да ни купи Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 418
И аз искаааам!Давайте да поръчваме  Laughing

# 14
  • Мнения: 10 983
Само да разберем на кого да поръчваме и как ще стане  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт