Не пропускайте "Списъкът на Шиндлер" довечера от 22.30 по bTV!

  • 2 757
  • 54
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Уникален черно-бял филм на Стивън Спилбърг, разказващ за геноцида срещу евреите по времето на Втората световна война! Гледала съм го преди повече от десет години и пак ще го гледам тази вечер, въпреки че е много тежък и въздействащ филм и изобщо не е подходящ за късни часове. Не го пропускайте и вие, дори и да сте го гледали!

# 1
  • Мнения: 4 159
Аз ще го гледам въпреки , че е тежък филм.

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ще го пропусна ..
Идва ми в повече... дори се хващам в последно време, че и рекламата прескачам

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
Одавна се каня да го гледам, но все отлагам да си го пусна  Rolling Eyes
Сега мисля по ТВ да го гледам най-после  Peace (ама много късно бре, филма е 3 чАса и отиде до 1 Rolling Eyes )

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 Все не мога да намеря подходящо време да го гледам този филм. Довечера пак е късно, а това означава пак да не спя спокойно после...не знам... много бил хубав, но много тежък.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 479
Много добър филм, ще го гледам отново. Не ми е тежък, напротив, вдъхновяващ е ... акцентът в него е върху хуманното дело на Оскар Шиндлер  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 6 417
Гледала съм го два пъти. Ще го гледам пак. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 338
Благодаря че ми напомни,ще го гледам.

# 8
  • Мнения: 14 483
в тази връзка "мюнхен" пак на спилбърг също е много добър. за мен лично беше много по-разтърсващ от "списъка". ралф файнс прави обаче страхотна роля в него на гаден германски военен.

# 9
  • Мнения: 1 063
Ще го гледаме пак. Ако сме в къщи, де.

в тази връзка "мюнхен" пак на спилбърг също е много добър. за мен лично беше много по-разтърсващ от "списъка".
Peace И аз така мисля.

# 10
  • Мнения: 899
Чела съм книгата, предполагам филмът е много по-въздействащ.
Тази тема винаги ме разтърсва и оставя безмълвна  Confused

# 11
  • Мнения: 1 425
Чела съм книгата, гледала съм и филма, но пак ще го гледам.

# 12
  • Мнения: 27 524
О, много благодаря за напомнянето. Аз съм го гледала поне 10 пъти, имам го на двд, даже луксозно издание със снимки, с биографии на хората от действителността. Невероятен филм, както и Пианистът, мога да ги гледам всяка вечер. Тежки са, да, но така е било. Ще го гледам обезателно, пак благодаря   bouquet

# 13
  • Мнения: 239
Уникален черно-бял филм на Стивън Спилбърг, разказващ за геноцида срещу евреите по времето на Втората световна война! Гледала съм го преди повече от десет години и пак ще го гледам тази вечер, въпреки че е много тежък и въздействащ филм и изобщо не е подходящ за късни часове. Не го пропускайте и вие, дори и да сте го гледали!

Поредната хомо-еврейска конспирация. Победа, атака.

Като те вълнува толкова темата за геноцида защо не потърсиш некой филм, който реалистично да описва системното изтребване на Палестинската държава, а?

Освен това разчистването не винаги е лошо. Няма да е зле да дойдат американците и да избият всички мангали. Тогава хем ще се освободи повечко земя - хем цените на парцелите няма да паднат ако се сещаш за кой мъдър геополитически ход става дума все пак, а?

# 14
  • Мнения: 14 483

Като те вълнува толкова темата за геноцида защо не потърсиш некой филм, който реалистично да описва системното изтребване на Палестинската държава, а?


 Laughing ще ми се да гледам и аз такъв филм, ама палестина няма своя холивуд, а хамериканския холиуууд е собственост на евреите, тъй че интересен е въпросът - може ли реално да бъде осъществен такъв филм, от кого и не на последно място - кой ще е разпространителят му?
а сетих се - мел гибсън  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт