Помагайте...ще свалям един мъж.

  • 10 090
  • 55
  •   1
Отговори
Картинката е следната:
аз и той бяхме в един клас, но след това пътищата ни се рзделиха и не съм го виждала 11 години.Сега се срещаме в университета, но нито той дава признаци, че ме помни, нито аз му давам такива.Улавям го често,че ме поглежда, а и той ме улавя EmbarassedВече цял семестър се гледаме и нищо - нито ме заговря, нито пък аз имам смелост да го направя.А в същото време толкова много го харесвам.От един друг колега знам,че в момента няма връзка и ме е познал все пак, защото му е казал,че сме били съученици в основното училище.
Незнам как да действам с него.Как да го заговоря?Какво да му кажа?Много ми е неудобно, защото никога до сега не съм предприемала аз първата стъпка.А и той е зодия Скорпион, което още повече ме притеснява.Просто много са непредсказуеми скорпионите....
Ох, помагайте...моля ви!

# 1
  • Мнения: 4 665
Е, все пак не е непознат, нали  Laughing Кат оза начало и това е нещо Peace Заговори го, кажи " Познах те, ти помниш ли ме ?" ( макар да знаеш,че те е познал ). Уговорете се да пиете кафе, нали сте колеги и така... Laughing

# 2
  • Мнения: 7 723
Давай директно, какво като е скорпион, все пак е мъж  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 422
Иди и му кажи $чудех се, дали да те попитам, но все пак реших - ти ти ли си?, в смисъл мисля, че си еди кой си....$ Закачи го и му дай поле да се изяви. Стискам ти палци!

# 4
Понеделник съм решила вече да действам, до тогава трябва да съм измислила стратегията.

# 5
  • Мнения: 4 665
Бъди естествена, това е най-добрата стратегия.

# 6
  • Мнения: 1 937
Слушай KasidyGrinning

# 7
  • Мнения: 794
 Grinning
Ей браво на теб, че си решила да дейставаш...  Peace

Дано човека да се е развивал нормално през тези 11 години...  Thinking
Не се заяждам, просто наскоро се сблъсках един невероятно инфантилен тип, който отдавна по паспорт е надхвърлил тинейджърския период и който ми докара малко главоболия...

Може да му посикаш някакви лекции или нещо такова... Бъди по-деликатна, не го обсаждай веднага Wink след като досега не е передприел нищо...

Според мен не трябва да бързаш, сигурна съм, че ще се справиш и ще си съставиш чудесна стратегия за действие след като го поопознаеш малко  Simple Smile

Успех и пиши каква е развръзката  Wink

# 8
  • Мнения: 239
По всичко личи, че те чака ти да поемеш инициативата. Латентен е.

Купи си дъвка 'Биг Бабъл', сложи си маратонки и с бодра походка вкарай първия пирон в ковчега - 'Аре да ходим навън да ти кажа нещо, а?' Няма начин да не върже. Всеки читав мъж обича точните жени.

# 9
  • Мнения: 794
По всичко личи, че те чака ти да поемеш инициативата. Латентен е.

Купи си дъвка 'Биг Бабъл', сложи си маратонки и с бодра походка вкарай първия пирон в ковчега - 'Аре да ходим навън да ти кажа нещо, а?' Няма начин да не върже. Всеки читав мъж обича точните жени.

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Надявам се , че постинага е резултат на невероятното ти чуство за хумор  Sunglasses

# 10
Бъди естествена, това е най-добрата стратегия.
едва ли има по-добра стратегия от това да си естественаУСПЕХ

# 11
  • Мнения: 2 926
Хм...Скорпион казваш...
наистина трябва да се внимава с мъжете скорпиони(от опит знам Wink)
Но според мен трябва да се престрашиш и да го заговориш.Незнам по какъв повод - нещо по -така трябва да е...ама като не се сещам.
Абе тия мъже, защо на нас оставят всичката работа? newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Щом е скорпион, ако те е харесал, ще разбереш рано или късно, уверявам те... Laughing При това ще разбереш по един особено приятен начин... Crazy

# 13
  • Мнения: 4 053
По всичко личи, че те чака ти да поемеш инициативата. Латентен е.

Купи си дъвка 'Биг Бабъл', сложи си маратонки и с бодра походка вкарай първия пирон в ковчега - 'Аре да ходим навън да ти кажа нещо, а?' Няма начин да не върже. Всеки читав мъж обича точните жени.

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Надявам се , че постинага е резултат на невероятното ти чуство за хумор  Sunglasses


що бе,и това е добра идея  newsm78

# 14
  • Мнения: 288
Аз съм скорпион, мъжът ми е скорпион и приятел скорпион съм имала. Мисля, че директният подход не е много подходящ. Ако започнеш лекичко да флиртуваш с някой друг колега, ще го накараш да изревнува и да започне да действа. Започни да обръщаш внимание на някого, приказвай му, гледай го с интерес и чакай включване и от набелязаната жертва. Мисля, че ще има резултат, но трябва да не прекрачваш определена граница, защото може да има и обратен ефект. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт