Въпрос за скоковете в растежа.

  • 912
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 244
Въпросът ми е тези скокове точно фиксирани ли са като време-10 ден, трета седмица...или са ориентировъчни? Дъщеря ми утре навършва 1 месец и ми се струва,че в момента се намира в такъв "скок", а третата седмица я пропусна.
Благодаря предварително за отговорите.

# 1
  • Мнения: 851
Да ти кажа не съм напълно сигурна, но мисля че са по-скоро ориентировъчни. Нали всички деца са си различни  Wink . Но не се притеснявай и при нас не бяха баш по книга. Първата криза /тя беше по-сериозна за мен май  Laughing / беше между втората и третата седмица, дали не беше втората...а тази на 10 тия ден я пропусна  Flutter . Но мога да ти кажа само едно за тези кризи - в никакъв случай не се шашкай  Naughty /не че е лесно, а превъртях първия път Laughing / Истината е че наистина минават и са просто гадни периоди! Успех Hug Аааа и в никакъв случай не почвай с АМ  Flutter

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Ориентировъчни са, всяко дете се развива различно, някое е родени дни преди термин, друго преносено, трето извадено планово...та тези срокове са за твоя "бойна готовност". Хубавото е, че при по-голяма възраст можеш да забележиш резултата от един такъв скок. Самостоятелно седене, проговаряне, прохождане ...

# 3
  • Мнения: 8 242
Разбира се, че са ориентировъчни само  Wink Децата не са точна наука  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт