масажа

  • 748
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 277
Здравейте мили мами.
Искам да ви питам успявате ли редовно да правите масажа на двете бебенца. Честно казано аз понякога пропускам или го претупвам. Просто рядко успявам да накарам единия да слушка,за да мога да обърна внимание на другия и то достачно време.Обикновено тъкмо съблека единия и другия започва да се дере и да иска мама да го вземе. Напоследък се опитвам да хитрувам и да ги съблека двамата заедно,за да не скучае никой,но само се сещате,че така масажа не е много пъноценен. Много ми се иска да съм добра мама и да съм редовна в масажите,но ако може някой да ми каже как да стане това newsm78

# 1
  • Мнения: 7 640
ако ти кажа, че съм правила тия масажи еднократно, ще ми повярваш ли Laughing
Не мисля, че трябва да има отдаваш толкова значение. Може да редуваш- днес на едното, утре на другото дете.
Аз предпочитах да ги милвам и мачкам докато играехме.

# 2
  • Мнения: 7 803
никога не съм правила масажи и никой не ми е казвал, че е нужно

# 3
  • софия
  • Мнения: 555
аз бях много редовна и двете всяка вечер, но докито ми беше казал един по-съкратен вариант, като горе долу на 2-3 месеца отпадаше някое упражнение, а се добавяше ново.
при теб може да не е подходящо времето през което правиш масажа. не е задължително да сеправи преди баня, може по всяко друго време, когато и двете деца са по-спокойни. единствено трябва да има 1,5-2ч. след хранене.

# 4
  • Мнения: 2 757
ако ти кажа, че съм правила тия масажи еднократно, ще ми повярваш ли Laughing
Не мисля, че трябва да има отдаваш толкова значение. Може да редуваш- днес на едното, утре на другото дете.
Аз предпочитах да ги милвам и мачкам докато играехме.
Peace И аз съм несериозните масажисти. Но мисля, че дали е масаж или гушкане няма кой знае кво значение. Дори второто е по-естествено за бебето

Общи условия

Активация на акаунт