Как се оправяте с малките ЗАЩОТКОВЦИ???

  • 1 248
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
На всяка втора моя дума следва Щооооо
Поне Защоооо да казваше, откъде го научи това Щооооо?

В началото ми беше забавно, но вече ме изнервя и дразни това постоянно Щооооо?

Период ли е някакъв това и колко време ще се питаме за всичко  Tired

При вас как е?

# 1
  • Мнения: 5 140
Ох ад е, защо това, защо онова, сега това защо е така, а не иначе и т.н.....

# 2
  • Мнения: 3 861
и те гледа с един такъв поглед с примесено нахалство и любопитство.... ooooh! и повтаря Щооооо?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 610
Период е,но доста дълъг,поне при нас продължи година и нещо. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 140
и те гледа с един такъв поглед с примесено нахалство и любопитство.... ooooh! и повтаря Щооооо?

Абсолютно.

# 5
  • Мнения: 3 034
Аз отговарям  Grinning

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В интерес на истината само съм чувала за тези периоди. Като че ли не можах да усетя такова нападане с въпроси. От една страна, когато правим нещо със сина ми, се старая да му обяснявам на момента какво и защо, от друга - синът ми от малък не е много разговорлив.
Ще следя темата, че ми предстои проговаряне на дъщерята.

# 7
  • Мнения: 2 353
  Отговарям до припадък, но напоследък става все по-трудно, особено като ме погледне с тия детски очунки и ме забие с някой въпрос за междуполовите различия...Вече започвам да се плаша като чуя "Мамо, искам да те питам нещо", но няма как.

# 8
  • Мнения: 3 367
и ние отговаряме до откат;
надявам се да продължи много дълго,докато са живи например..
напоследък забелязвам 1е "защо"-тка пове1е за внимание отколкото от явен интерес към отговора на ?са..играем и на обратното-ния питаме защо доста 1есто и така също е голяма забава

# 9
  • Мнения: 3 479
Отговарям по милион и един пъти понякога и то на един и същи въпрос.  ooooh! Най ми е трудно да отговарям на въпроси от детските филмчета, защото не им знам съдържанието. Сега вече се заслушвам във филма докато той гледа, че да мога после да съм подготвена. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 006
И аз отговарям и след всеки отговор следва защо ?Laughing
Любимият и въпрос от няколко дни е;Къде е твоята майка?Защо е там? ................................?
Много ми е интересна-вече я вълнуват доста повече неща Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 517
И при нас беше така. То не бе питане, не бе чудо  ooooh!
Отговарям докато ми издържат нервите, после му се сопвам да се спре малко, поне въздух да си взема...и пак се почва.
Сега и малката е така. Тя, обаче има навика да повтаря отговора + "ли"  Joy
Примерно:
- Това какъв цвят е?
- Зелено - казвам аз
- Зелено, ли?  hahaha
Хем са сладки, хем ми писва понякога.

# 12
  • Мнения: 5 468
Тя, обаче има навика да повтаря отговора + "ли"  Joy
Примерно:
- Това какъв цвят е?
- Зелено - казвам аз
- Зелено, ли?  hahaha
И моето така Laughing. "Къде ще одим, мамо, зега?"... "На разходка"..., "Ааа... на разходка ли?" Много е смешно Laughing.

# 13
  • Мнения: 38
Ами просто трябва да ти е богата фантазията  Laughing -аз винаги имам готови отговори на въпросите им/ поне засега /.А пък за в бъдеще ще видим.....  bouquet                                         ДЖУЛИ-07.01.2003     Heart Eyes   ГАБИ-29.12.2003     Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 382
Защо пожарникарите гасят пожарите?
Защо полицаите хранят лошите като ги затворят?
Защо Дядо Коледа идва като спим?
Това засега са основните въпроси по които ме препитва по n-пъти на ден.А иначе за анимационните филми не ми се говори-защо "Том и Джери" е мишле(още не може да възприеме,че Том е котката,а Джери мишката,за малкия, "Том и Джери" са едно лице).Обожава сериала SpongeBob-сега ядем хамбургери като на SpongeBob,събираме парички като Мистър Кребс и т.н. и т.н.И за всяко нещо има по хиляди "защо?".Ами ще им отговаряме,няма накъде... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт