Кола/джип/бъги/мотор с акумулаторна батерия за 2г. момченце?

  • 3 588
  • 23
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Искам да купим на Влади за РД кджип/кола/бъги/мотор с акумулаторна батерия и родителски контрол (каквото и да значи това  Rolling Eyes)
Ако вашите деца имат такова возило, моля да ме ориентирате! Praynig
Гледах цени от 150 до 450 лв.  newsm78
Незнам кое е подходящо за неговата възраст/височина/кг?
В сайта на хиполенд харесах едно бъги,ама няма цена  Crossing Arms
В Комсед имаше мотор- около 230 лв.
Ако можете- помагайте!
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 259
На Илиенци има доста богат избор,онзи ден като ходих харесах едно бъги но като ми казаха цената :shock:350лв,родителския контрол е че има дистанционо с което можеш да го оправляваш.

# 2
  • Мнения: 522
Бих те хосъветвала само да не даваш много пари,защото все пак ще го кара детенце и ще има да го блъска да го чупи,а и да го използвате 2 айде да не каже и само 1год.Скъпите коли ги вземат за да ги пускат под наем(там им трябват да са по-издръжливи).Аз за сина ми съм решила да е мотор,че като му омръзне по-лесно се носи Crazy,избрала съм го вече струва ,149лв

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Бих те хосъветвала само да не даваш много пари,защото все пак ще го кара детенце и ще има да го блъска да го чупи,а и да го използвате 2 айде да не каже и само 1год.Скъпите коли ги вземат за да ги пускат под наем(там им трябват да са по-издръжливи).Аз за сина ми съм решила да е мотор,че като му омръзне по-лесно се носи Crazy,избрала съм го вече струва ,149лв
Гита, благодаря за мнението   bouquet
и аз не съм навита да изсипем един куп пари , без да е ясно дали и до колко ще му е интересно на Влади  Crazy
На коя фирма е моторът, който си избрала? На Чиполино ли е?Или на Смоби?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
А този мотор откъде?
Аз също искам да взема подобно возило на щерката, но да е с родителски контрол, да е подходящо прочти за към 3 годинки/защото натам отиваме ние към лятото/. Обаче не се ли притеснявате ,че от мотора дечковците могат да паднат? По тази причина на мен по ми се нравят колите... newsm78

# 5
  • Мнения: 522
На Чиполино е моторчето Peace.Само че няма радиоконтрол(само колите имат).
Мариша,на Илиянци съм сигурна ще намериш и кола с радиоконтрол на сносна цена Peace.Аз не се притеснявам дали ще падне детето,защото не можеш да си представиш децата колко бързо се научават да пазят равновеси и да се справят с такива неща Peace.Смятав,че и на 2г сина ми ще може да го кара.

# 6
  • Мнения: 3 457
аз съм привърженичка на Пег ПеРЕГО,ако имаш възможност по-добре такави си купи отколкото от илиенци-от там имаме мотор ,които издаде багайа след 2-3 седмици.А имаме пег перего 2 бр. и не са мръднали,като се има предвид 4е са ползвани за бизнес Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 845
А на Пег Пегеро как вървят горе долу цените. И къде да отида да ги разгледам?Могат ли да се управляват от родител?

# 8
  • Мнения: 3 457
А на Пег Пегеро как вървят горе долу цените. И къде да отида да ги разгледам?Могат ли да се управляват от родител?
фабрично не могат,но могат да има се слагат там нещо за педала и родителя управлява волана.Цените за 6 волта са от около300 до към 500маи.А 12 волтовите са по-скъпи,но си заслуйават.Ние тази година мислим да купуваме една 6 волтова за тристатина лева за по-малки деца.Има ги в интернет .Ние с ме се спрели на POLARIS SPORTSMAN 400   -310 лева е . Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Имаме мотор какъвто Гита е показала.Засега се кара само в домашни условия,но нямаме забележки.Незнам на коя фирма е,но определено е много издръжлив(като батерия)Мъника е внимателен шофьор и не го блъска много,но определено му харесва:)

# 10
  • София
  • Мнения: 797
 Повдигам темата, защото тези дни трябва да купим подобно нещо - кола или мотор, но не ми се иска да са много скъпи, че не знам колко са здрави и колко време ще го кара. Нещо до 200лв. дали може да се намери?

 slan4ogled, вашия мотор от къде го взехте?

# 11
  • Мнения: 522
Маги,със сигурност ще си намерите на много под 200лв. Peace

# 12
  • Мнения: 3 457
да ще намерите ,но дано не сте с нашият късмет евтиното ни излезе скъпо PeaceМое мнение по-добре дайте 300 лева но да имате нещо на лице.

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 207
на кои марки коли има отделно дистанционно за управление за родител който знае давайте инфо и аз сякаш искам да е марково че поне да е здраво имат и гаранция че вече си напатихме от боклуци  #2gunfire

# 14
  • Мнения: 3 457
на пег перего нямат,за биеме незнам -не съм много сигурна,в краен случаи гледайте турските на пилсан  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт