Какво ще кажете за тази количка?

  • 831
  • 8
  •   1
Отговори
Някой ползвал ли е количка Chipolino-Bevarli VIP?Моля кажете ми ако някой я е ползвал дали сте доволни и ако не сте от какво точно?Благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 150
С Алекси ползвах количка на Чиполино - само че "Ванеса". Доволна съм от нея, въпреки че за година и половина й се разбиха колелата. Но пак издържа повече, отколкото очаквах - ние сме на 5-тия етаж без асансьор и качвах всеки ден количката стъпало по стъпало на заден ход до горе. Така че смятам че е достатъчно издържлива. Модела, за който питаш, не го знам, но по принцип ползвам доста продукти на Чиполино и съм доволна от съотношението - цена / качество. Със сигурност има и по-качествени и хубави марки, но те вече са безумно скъпи.

# 2
  • Мнения: 8 242
ужасно тежка  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 428
Имам три познати мами с този модел. Не ти я препиръчвам  Grinning Доста тежка и тромава.
Погледни количките на Кенгуру. От тях има добри модели и доста по-добре направени от този модел на Чиполино.
А видя ли новото Чиполино
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2007&c … ry=160&type=1
Изглежда доста по-добре от останалите, поне на снимка  Grinning

# 4
# 5
  • Мнения: 3 457
и аз знам ,че е тежка иначе е здрава-вий новите модели,но те като гледам ще доидат края на февруари.  bouquet

# 6
  • Мнения: 24
Бях си я харесала, когато обикалях да търся количка за моя Мишок, но се отказах. Имам познати със същата и казаха, че вози много "дървено", а главата на бебо се тресе на всички посоки. В крайна сметка купихме ТСМ-ка, но ти трябва гараж - ужасно е тежка и неудобна за качване, иначе е несравнима - супер маневрена, върви сама, с големи гуми (гази навсякъде), удобна и широка за бебо.
Каквото и да си избереш, гледай да е с големи гуми и да е маневрена - разгледай моделите на Кенгуру и Маг Ингланд.

# 7
Здравей, аз ползвам комбинирана количка Chipolino-Bevarli модела от 2006 и съм много доволна, много е маневрена и не е чак толкова тежка - само 13.5кг, е аз съм и на първия етаж и не ми се налага да я нося много.

# 8
  • Мнения: 4 451
Аз лично не съм я ползвала, но имам две близки приятелки, които са с такава. И двете не са доволни. Казват, че е доста тежка, а на едната вече и се счупи дръжката и гледам, че си я е лепила с тиксо.

Общи условия

Активация на акаунт