отново проблеми с лъжичката

  • 472
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 475
  eatОх,вече ще полудея!!!От известно количество дни,бебка пак отказва да се храни с лъжичка и съм принудена кашите и пюретата да ги разреждам и да й ги давам с  Misc Baby Bottle.Хапва 5-6 лъжички,след това затваря уста и няма сила,която да я накара да я отвори.Дали е от зъбите? newsm78 Имали ли сте такъв проблем?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Много е възможно да е от зъбите!Ако са тръгнали да избиват е възможно да изпитва болка от допира на лъжичката до венците.За известно време  продължи да разреждаш кашите и пюретата.Нека забрави малко лъжицата, защото има шанс да получи непиязън от нея и след това дълго време да не иска да се храни с лъжица.

# 2
 При мен е точно обратното иска само лъжица, с шиието е страхотна мъка. И аз мисля че това е от зъбите. Можеш да опиташ с лъжичка на Евент тя е по-малка, аз лично съм доволна от нея.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 031
Опита ли като смениш лъжичката? Ако не става и с други лъжички, просто изчакай една седмица и опитай пак, може наистина да я болят венците и като усеща лъжичката да се дразни.

# 4
  • Мнения: 391
Наистина е по-добре да спреш да й даваш известно време каша с лъжичка ,защото може да я намрази . Ако отказва да яде с лъжица ,не я мъчи ,давай й  кашата, разредена с  шише.Скоро ще се храни с лъжица . Ако искаш дай й една лъжичка ,за да си играе с нея.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
Много е възможно да е от зъбите!Ако са тръгнали да избиват е възможно да изпитва болка от допира на лъжичката до венците.За известно време  продължи да разреждаш кашите и пюретата.Нека забрави малко лъжицата, защото има шанс да получи непиязън от нея и след това дълго време да не иска да се храни с лъжица.
newsm10

# 6
  • Мнения: 351
Ние бяхме купили едно шише с накрайник като лъжичка отпред за преходния период, когато въведох пюрето и кашата. И всичко беше много лесно. Когато отказваше лъжичката наливах кашата в шишето и от така се лъжеше - хем ядеше с лъжичка, хем виждаше че има шише пред нея  Laughing.

# 7
  • Мнения: 1 701
Сигурна ли си, че проблемът е в лъжичката? Аз също мислех така, докато не увеличих интервала между храненията. Преди това правех какво ли не - пюрето в шише, смяна на лъжичката, плодове в зеленчука... полудях, изпаднах в нервна криза по едно време...  Crazy Накрая изчаках още 1 час и работата стана! Маа с лъжицата, та ушите й плющят!  Mr. Green  chef

Общи условия

Активация на акаунт