Мадекасол - за премахване на белези..

  • 70 463
  • 21
  •   2
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Мадекасол е продукт на билкова основа, за премахване на белези и петна. Вече чух добри отзиви за него, но все пак искам да посъбера повече мнения.
Моля мамчетата (а и не само те), които са го ползвали, да споделят впечатления  Rolling Eyes

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
При мен ефект нямаше, нито от Мадекасол, нито от Контратубекс.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 415
При мен ефект нямаше, нито от Мадекасол, нито от Контратубекс.

Karen, благодаря, а можеш ли да дадеш повече инфо за продукта, ако все още пазиш опаковката де .. Въпросът ми е главно дали става за заличаване на белези от акне ?
Предварително благодаря!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
ОТдавна го изхвърлих.
За белези от акне съм чувала, че действа добре пилинг - не зная обаче  лазерен или химичен.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Химичният/лазерният пилинг е ясен, но ми се искаше нещо по-безобидно..

# 5
  • София
  • Мнения: 758
Никъде не видях да пише нещо специално за акне.
Показания: Допълващо локално лечение на кожни рани, в стадия на тъканна гранулация.Прилага се обикновенно 1-2 пъти дневно върху наранената кожна повърхност
Противопоказания: Да не се използва при алергия към някоя от съставките или при допълнително инфектирани лезии.
Мадекасол крем не е подходящ за приложение в очите. Да не се използва върху лезии, които могат да се подмокрят.

Аз не забелязах някакъв резултат от ползването му. Лекарката, която ни го препоръча каза, че на нея много й е помогнал, но каза че го е ползвала с йонизатор или нещо от сорта, с  което крема се абсорбира по-добре.

# 6
  • Мнения: 472
Близо месец търсих Мадекасол в аптечната мрежа,но навсякъде казват че го няма по складовете.
Сега си взех Контрактубекс ,пише че "се използва за лечение на груби,свръхразрастнали,зачервени,подути,ограничаващи движението и козметични белези след операции,ампутации,изгаряния и наранявания.
Контрактубекс притежава омекотяващ и изглаждащ ефект в/у втвърдена,свръхразрастнала,болезнена и козметично увредена кожна тъкан.Хепарин улеснява хидрирането на втвърдената тъкан,като по този начин предизвиква набъбване и отпускане на белезите...."

# 7
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Мадекасол върши чудеса при пресни белези, колкото по-стар е белега толкова по-малко помага. Мой приятел се оправи само с него за 2-3 години, а е имал 30 шева на лицето, след катастрофа.
Имам позната, която го ползва за белези от акне, доволна е.
Между другото в София е около 9лв, а в Гърция е около 2 евро Wink.

# 8
Аз ползвам Diacneal на AVENE, мажа се няколко вечери поред......  2-3 дни почивка , за да се излющи кожата . Май , че има ефект  newsm78Но за да се заличат при мен, сигурно ще минат години.......
Някой знае ли дали тези кремове маже да се ползват толкова дълго?

# 9
  • Мнения: 2 936
Сега си взех Контрактубекс ,пише че "се използва за лечение на груби,свръхразрастнали,зачервени,подути,ограничаващи движението и козметични белези след операции,ампутации,изгаряния и наранявания.
Контрактубекс притежава омекотяващ и изглаждащ ефект в/у втвърдена,свръхразрастнала,болезнена и козметично увредена кожна тъкан.Хепарин улеснява хидрирането на втвърдената тъкан,като по този начин предизвиква набъбване и отпускане на белезите...."

 Naughty досега никой не е изказал положително мнение за Контратубекса! по-добре да не се хвърлят пари на вятъра!

# 10
  • Мнения: 99
След операцията, моя хирург ми препоръча Dermatix, когато го купувах в аптеката много го похвалиха Naughty... за съжаление още ми е прясна операцията и не мога да го ползвам Rolling Eyes, но от няколко човека чух, че сериознии белези ги заличавал... и би трябвало при тази цена  Money.

# 11
  • Мнения: 151
Много зависи от това колко са дълбоки белезите ти от акне ! Ако са дълбоки, не само всички видове пилинг няма да ти помогнат, но и никакви пасти и кремове. Това ми каза последния специалист дерматолог, при който бях на преглед !  Sad
Единственият вриант в момента е третиране на кожата с лазер, с който трябва да се правят 5-6 процедури /около 150-200 евро на процедура/ и не е съвсем сигурно, че ще бъдат заличени белезите.
При тези пари човек може да се позамисли и за пластична хирургия !
Съвет не мога да дам, защото и аз се нуждая от такъв !  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 424
А Мадекасола само за вдлъбнати белези ли е ?  newsm78 Имам релефен, нещо като излишна кожа отгоре ( страшно го обясних) ако разбирате ... Дали би имал ефект? И кой е по добър  Dermatix или Мадекасола ?

# 13
  • Мнения: 472
Сега си взех Контрактубекс ,пише че "се използва за лечение на груби,свръхразрастнали,зачервени,подути,ограничаващи движението и козметични белези след операции,ампутации,изгаряния и наранявания.
Контрактубекс притежава омекотяващ и изглаждащ ефект в/у втвърдена,свръхразрастнала,болезнена и козметично увредена кожна тъкан.Хепарин улеснява хидрирането на втвърдената тъкан,като по този начин предизвиква набъбване и отпускане на белезите...."

 Naughty досега никой не е изказал положително мнение за Контратубекса! по-добре да не се хвърлят пари на вятъра!
Ползвам го вече близо месец за след оперативен белег.
Наистина ли никой не е доволен от "Контрактубекс"? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 455
След операцията, моя хирург ми препоръча Dermatix, когато го купувах в аптеката много го похвалиха Naughty... за съжаление още ми е прясна операцията и не мога да го ползвам Rolling Eyes, но от няколко човека чух, че сериознии белези ги заличавал... и би трябвало при тази цена  Money.
  Диди а каква му е цената?

Общи условия

Активация на акаунт