Захранихме се, но сега не иска мляко

  • 485
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Започнахме захранването уж успешно първо с оризова каша, а после с пюре от морков, но от няколко дни не си изяжда млякото (само до половина понякога), а тъй като и вода не мога да я накарам да пие, почна да ме е страх да не се обезводни. Случвало ли се е на някой? МОга ли да направя нещо в тази ситуация, дали е от новите храни според вас?

# 1
  • Мнения: 5 299
Току-тъй не може да се обезводни. Викториа(1г и 9 м.) и до ден днешен не иска да пие вода, и мляко не пие кой знае колко.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Същото стана и при нас,та и досега вода пием докато гледаме реклами.Аз обаче направих грешка да дам сок/1:1 с вода/ от страх да не се обезводни.Няма рецепта-пият колкото искат.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Колко голямо ти е бебето?
Ако се притесняваш че не си изпива млякото, прави кашите, пюретата с АМ. Аз все още правя зеленчуковото пюре с АМ, така поне съм спокойна , че си изяжда дневната порция мляко.
И моя син в началото вода не искаше, за това давах чай с лайка на Хип ( все още го пие ), и в сока слагам малко вода.
Ако може вече само да си държи бутилката, давай шишето с вода докато си играе, дори и да се понамокри малко, ще изпие малко със сигурност.

# 4
  • Мнения: 27 524
Колко голямо ти е бебето?

Без тази важна информация трудно ще се даде адекватен съвет  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 107
ми смени млякото, може това да й е писнало Thinking

Общи условия

Активация на акаунт