За детските?

  • 517
  • 10
  •   1
Отговори
  • Марс
  • Мнения: 439
Искам да ви попитам, понеже съм блейка и още не съм си подала документите за детските. Въпроса ми е губя ли парите преди това т.е. 5-те месеца преди да подам документите?

# 1
  • Мнения: 195
За съжаление мисля, че ги губиш ooooh!Бяха ми казали,че трябва да подавам нова декларация точно в месеца, в който изтича старата ми такава, за да не загубя детските съответно за толкова месеца с колкото закъснея. Затова мисля, че ще ги загубиш. Не губи време ами отивай!
Не че са толкова много де, но и друг път съм казвала защо да не си ги вземем, и без това са малко нещата, които държавата  дава за децата ни!

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Губят се
Започвате да ги получавате от месеца в който сте подали молба-декларацията с необходимите към нея документи

# 3
  • Мнения: 942
Губят се
Започвате да ги получавате от месеца в който сте подали молба-декларацията с необходимите към нея документи
Наистина е така..... за съжеление Sad

# 4
  • Мнения: 891
Губят се  Crazy
И на мен ми се е случвало да пропусна срока, даже няколко пъти  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 891
Губят се  Crazy
И на мен ми се е случвало да пропусна срока, даже няколко пъти  Rolling Eyes

# 6
  • Марс
  • Мнения: 439
Губят се  Crazy
И на мен ми се е случвало да пропусна срока, даже няколко пъти  Rolling Eyes
на мен вече 5месец ми се случва да пропусна, момичета мерси за бързите отговори Hug

# 7
Месечните помощи за деца, тия 18 лв на месец, ги губиш, важен е момента на подаване на молба-декларацията. Но що се отнася до еднократната помощ за раждане в размер на 200 лв, нея можеш да си я търсиш в рамките на 3 години от датата на раждане на детето ти, така че ако и за нея не си подала молба, не се притеснявай, нея не си я загубила. Късмет и търпение в контактите ти със социалната служба  Peace

# 8
  • Мнения: 5 362
Губят се
Започвате да ги получавате от месеца в който сте подали молба-декларацията с необходимите към нея документи
Да,така е.

# 9
  • Мнения: 3 360
За съжаление-да,загубени са вече...И аз я свърших преди време същата.... Embarassed

# 10
  • Мнения: 5 026
Губят се
Започвате да ги получавате от месеца в който сте подали молба-декларацията с необходимите към нея документи
  Така е  smile3512

Общи условия

Активация на акаунт