Ролери- карате ли и откъде?

  • 14 469
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
интересува ме откъде да си взема и като цени как са, не искам да са много скъпи че по нашите пътища май няма смисъл, чакам съвети Peace

# 1
  • Мнения: 13 512
интересува ме откъде да си взема и като цени как са, не искам да са много скъпи че по нашите пътища май няма смисъл, чакам съвети Peace
Аз си купих миналата година от един  спортен магазин на Мусала. С обувки /не пластмаса/- около 160 лева бяха.

# 2
  • Мнения: 9 095
с обувките някъде толкова ли са и как се казва магазина помниш ли Blush, благодаря за бързия отговор  bouquet

# 3
  • Мнения: 13 512
Да, толкова са. магазинът е  под паркинга на Мусала- в дясно- голям магазин. 

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
Имам, но не ги карам. Мързи ме. От някакъв немски магазин ги взех преди година, 30-40лева бяха. Иначе са качествени уж, не тракат (това беше най-важно за мен) Peace

# 5
  • Мнения: 9 095
къде такъв магазин бе Twisted Evil, трябват ми и мъжки  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 4 736
къде такъв магазин бе Twisted Evil, трябват ми и мъжки  Rolling Eyes
Аз от Русе ги взех  Rolling Eyes

# 7
Провери в TCM или Big shop една приятелка си беше взела от там и е доволна.На поносима цена бяха 50-60 лв. някъде.

# 8
  • Мнения: 13 512
Във варна имаше също в немските магазини, но са пластмасови- децата ми имаха такива, но са  неудобни на краката- не като обувките. Провери из Биг Шоповете им- цената им беше около 50 лева

# 9
  • Мнения: 107

Аз си купих миналата година от един  спортен магазин на Мусала. С обувки /не пластмаса/- около 160 лева бяха.
[/quote]

А дали ще ти трябват още?

# 10
  • Мнения: 13 512

Аз си купих миналата година от един  спортен магазин на Мусала. С обувки /не пластмаса/- около 160 лева бяха.

А дали ще ти трябват още?
[/quote]
Не ни трябват,няма и да  ми потрябват. продавам ги.  А ти твойте си ги карай със здраве.

# 11
  • Мнения: 6 039

повече от 7г съм карала такива кънки и съм абсолютен привърженик на класическите ролери.
все още ги пазя и се надявам някой ден да влязат пак в употреба.



# 12
  • Мнения: 1 813
Къде пуснахте тази тема,сега и аз се "зарибих" и мисля да си купя в най-скоро време,понеже предните нямам идея къде са отишли.  Grinning

# 13
  • Мнения: 9 095
ние с милото се запалихме да си вземем и да бръмчим из морската, и се чудихме къде какво да гледам и се сетихме да питам вас, благодаря за отговорите и съветите и ако има мами спортистки айде на колела Peace

# 14
Malenna - мечтата ми е да си купя такива летни кънки!!!!!!!!! като на снимката. Имаш ли представа къде в България могат да се намерят?!?!?
Предварително благодаря за отговора  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт