Помощ!Грипа ме стисна за гушата:(

  • 490
  • 6
  •   1
Отговори
yu5 Еееей не можах да се отърва Cry . Сина го изкара преди няколко дни ама леко че е здрав голям мъж а мен ме повали яко и с Т cry . Педито doctor  ми каза по тела  phoneuu  да не допускам да кача Т над 38 защото тогава не трябва да кърмя и ще се минава на  Misc Baby Bottle  newsm45 , не разбрах защо Embarassed , нали теметарурата си е тампература, дали 38 дали 39 каква е разликата Thinking  Blush . Каза да вземам ефаралган като видя зора, бил безвреден и се давал и на новородени. Rolling Eyes  Да направя ударна доза оксцилококцинум тази вече през 2 часа да смуча по едно, а утре 3 пъти през деня- сутринта, на обед и вечерта. И да наблегна на витамини, някакви комплексни каквито аз си избера- аз си взех Мултитабс че са по леки уж. Да не спирам в никакъв случай да кърмя за сега, поне докато съм с ниска Т. Това е, дано Praynig  се оправя по скоро че всичко ме боли все едно съм пребита box. Днес си топих краката в гореща вода с морска сол.  Какво мислите за тези лекарства? И с какво друго да си помогна?

# 1
  • Мнения: 4 242
Цитат на: Anonymous
yu5 Еееей не можах да се отърва Cry . Сина го изкара преди няколко дни ама леко че е здрав голям мъж а мен ме повали яко и с Т cry . Педито doctor  ми каза по тела  phoneuu  да не допускам да кача Т над 38 защото тогава не трябва да кърмя и ще се минава на  Misc Baby Bottle  newsm45 , не разбрах защо Embarassed , нали теметарурата си е тампература, дали 38 дали 39 каква е разликата Thinking  Blush . Каза да вземам ефаралган като видя зора, бил безвреден и се давал и на новородени. Rolling Eyes  Да направя ударна доза оксцилококцинум тази вече през 2 часа да смуча по едно, а утре 3 пъти през деня- сутринта, на обед и вечерта. И да наблегна на витамини, някакви комплексни каквито аз си избера- аз си взех Мултитабс че са по леки уж. Да не спирам в никакъв случай да кърмя за сега, поне докато съм с ниска Т. Това е, дано Praynig  се оправя по скоро че всичко ме боли все едно съм пребита box. Днес си топих краката в гореща вода с морска сол.  Какво мислите за тези лекарства? И с какво друго да си помогна?

Blush Гостът съм аз! Embarassed

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Прочети темата "Боледувам, но кърмя".
Пий парацетамол (т.е. ефералган или фервекс-колдрекс, което предпочиташ). Безвреден е за бебето, на теб ще помогне. Аз лично предпочитам Колдрекс чай (таблетките имат кофеин!), защото помага и на гърлото и на носа и на Т.
Повече течности - вода, чайове, каквото.
Топи краката, щом ти помага.
Не спирай в никакъв случай да кърмиш, с каквато и Т да си, защото бебето приема имунитет чрез кърмата, и ако не суче може да се зарази.
Скорошно оздравяване!

# 3
  • Мнения: 1 586
Пий медицински въглен - 3x2 таблетки. Естествен "събирач" на токсините е. Много помага на организма да се пребори сам при разболяване. И е безвреден.
Успех и не спирай да кърмиш!

# 4
  • Мнения: 2 529
Откакто се роди бебока 2 пъти успявам да си лепна грипа Close , но не съм спирала да кърмя. Той не се е заразявал и въобще до момента не е боледувал от нищо всъщност (чукам на дърво). Все пак си слагах маска на устата за да не викам дявола. Лекувах се предимно с хомеопатия, но това което са ти дали е добре, то и без това на грипа нищо не му влияе Rolling Eyes

Бързо оздравяване и си кърми без страх Wink

# 5
  • Мнения: 1 214
С температура,а краката в гореща вода Thinking ?

Не мисля ,че е правилно.Да не би да се качи още повече?

Сокът от ананас действа температуропонижаващо newsm74

# 6
  • Мнения: 673
И аз бях в подобна ситуация: за носа капах Ксилометазолин. Пише, че няма данни за употреба върху бременни и кърмачки и заради това да не се употребява от тях, но след като и на дребният му изписаха същите капки за нос, не виждам защо аз да не си ги слагам в носа.
Един ден ядох чесън на обяд и лук вечерта. Тогава намах нито вкус, нито обоняние, въобще ми беше безразлично какво ядях и можех да си ям спокойно комбинации от трушия и мляко с какао без да ми направи впечатление Wink
Взимах витамин Ц допълнително. Разбира се по-добре е да купиш много кивита и да похапнеш от този плод, съдържа много много много от въпросния витамин.
Ядох много мед с лимони (нарязвах на дребни кубчета лимона с кората и бъркаш с мед).
Като теб си парих краката във вода с морска сол.
Стоплях един съд с вода, капвах една-две капки лавандулово (може и евкалиптово) масло и вдишвах изпаренията. Ако нямаш под ръка въпросните масла, само с вода също става. Сложи си някакъв съд с вода върху отоплителното тяло в стаята: въздухът трябва да е влажен.
И все пак сме във форум Кърмене, а не форум Грип: Кърми си спокойно при всякакви симптоми, температури и болежки!
И бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт