Как усещате кожата на лицето си?

  • 589
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Кога усетихте, че кожата на лицето ви остарява?
Моята принципно е суха и имам съмнения, че ще се спаружа доста скоро.
Вече забелязвам появата на едни гадни ужасни бръчки, повечето са ми мимически и сама съм си виновна, но факт е че ги има. Остарява кожата и това си е Confused
Та...моята започна да остарява на 28 Confused
П.п Извинявам се за депресиращия въпрос в понеделник сутрин  bouquet

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 08:58 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 5 362
Все още не съм забелязала да остарява,дори и бръчици нямам.Но като чета, разбирам и,че съм малко по-млада от теб Wink
Моята кожа е смесена,а съм чувала,че сухата кожа остарява по-бързо.
Ама няма как,не може вечно да сме млади(за съжаление).

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз около 27 - 28 години усетих  Confused /скоро ще ударя трийсетака/
Проблемът ми също са основно мимически бръчки, особено на челото.
Сега забелязвам, че и около очите се появяват издайнически чертички. Започнах упорито с околоочните кремчета, дано има ефект.

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Моята е смесен тип,по клоняща към мазна и усетих,че от миналата година вече не е това което беше,най вече усещам,че се отпуска контура на лицето,бръчки около очите нямам още,на 35 съм и имам някой и друг излишен кг,това също има значение

# 4
  • Мнения: 27 524
Кожата ми винаги е била суха, в усещането разлики не намирам.
Не знам откога е започнала да остарява. То това по принцип след 25 става, ама не съм забелязала при мен. Бръчки засега нямам.

# 5
  • Мнения: 472
Кога усетихте, че кожата на лицето ви остарява?
Моята принципно е суха и имам съмнения, че ще се спаружа доста скоро.
Вече забелязвам появата на едни гадни ужасни бръчки, повечето са ми мимически и сама съм си виновна, но факт е че ги има. Остарява кожата и това си е Confused
Та...моята започна да остарява на 28 Confused
П.п Извинявам се за депресиращия въпрос в понеделник сутрин  bouquet
При мен е по същия начин.Въпреки че съм много стрикна в почистването(тоал.мляко +тоник) и задължително ползвам дневен крем от години.Скоро си мислех че трябва да си взема по качествена козметика(ползвам обикновенно на  Лореал).Да използвам темата да попитам какво може да забави стареенето(козметика,процедури,...?от какво сте доволни?)

# 6
 Rolling Eyes newsm78
Ami kak ia ose6tam.Ve4e sam na 27 i v4era se vgledah i vidiah ,4e mimi4eskite bru4ki sa po-dalboki.Neizbejno mi se struva.Az li4no sam dovolna ot jivota i bra4kite ne me pritesniavat.Niama zriala jena bez bra4ki.te prosto sa sledstvie ot delata i emoziite,koito sme prejiviali dotuk.

p.s.Niakoi moje li da mi kaje otkade da si izteglia detski pesni za bebo.?!

Общи условия

Активация на акаунт